600 TL Kulaklık tavsiyesi

tryngar

Hectopat
Kulaklık arayışı içindeyim. Arctis 3'ler birkaç ay önce 300 TL'lerde geziyorken şu an 600'e fırlamış durumda. Kafam karışık. 600 TL'ye kadar bütçem var. Arctis 3'ü 2'ye katlamış fiyatıyla almak mantıklı gelmiyor. Çok pahalı be arkadaş. Mikrofon ve ses kalitesi önceliğimdir. Kulaklarımı terletmesin bir de. Rampage Gamepower önermeyin! Şimdiden herkese teşekkürler.

Fiyatlar uçuk olduğu için ben almıyorum şu an. Ne zaman fiyatları düzelir o zaman almayı düşünürüm.
Düzelmezse mevcut kulaklık da fena ses vermiyor aslında idareten devam ederim.
Kulaklık konusunda ses kalitesi hangisi daha iyi diye bilgim fazla olmadığı için konuyu takip edeceğim.

Yani bana mantıklı gelmiyor. Dolar sadece 6 TL'den 7 TL'ye çıktı diye fiyatlar iki katına fırladı. Gerçekten şişirme fiyatlar gibi şu an. Belki korona yüzünden tedarik konusu sıkıntı olduğu için de fiyatlar çıkmış olabilir ama yine de anormal derecede çok arttı fiyatları. Tekrar dünya ekonomisi düzelip üretimler aktif hale geldiği zaman belki ucuzlar.

Bence de.Fırsatçılık söz konusu.
Hocam peki HS50 Pro'yu indirimle 500 TL'ye almak mantıklı mı? Daha iyi seçenekler var mı? Cloud Stinger daha mı mantıklı? Yoksa 600 TL'ye Arctis 3 mü?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı