600 TL kulaklık ve mouse tavsiyesi

Corsair Katar Pro CH-930C011-EU Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
469 TL toplam da.

Baktım hocam da aralarında büyük bir fiyat farkı var iki modelin. Dediğim gibi ne kadar ucuz o kadar iyi diye düşünüyorum. Benim attığım ucuz olan model tatmin eder diyorsanız ona yoğunlaşmak istiyorum.

440 TL civarı bir fiyat çıkıyor toplam da.
Bu seti alamıyorsanız Sharkoon ER3 alın o zaman.
Baktım hocam da aralarında büyük bir fiyat farkı var iki modelin. Dediğim gibi ne kadar ucuz o kadar iyi diye düşünüyorum. Benim attığım ucuz olan model tatmin eder diyorsanız ona yoğunlaşmak istiyorum.
Attığınız kulaklık sizi tatmin eder. Bir de son attıklarıma bakın yine de.

440 TL civarı bir fiyat çıkıyor toplam da.
Bu seti alamıyorsanız Sharkoon ER3 alın o zaman.

Attığınız kulaklık sizi tatmin eder. Bir de son attıklarıma bakın yine de.

Çok teşekkür ediyorum sizlere iyi ki varsınız vallahi. <3

Hangi mouse ve kulaklığı alacaksınız?
Bu arada teşekkür etmenize hiç gerek yok. Yardımcı olduysam ne mutlu bana.

Kulaklık olarak ER3 alacağım.

Mouse de bu ikisi arasında kaldım. Redragon daha yakışıklı duruyor gibi. Bilemedim. Siz hangisini dersiniz? (DÜZELTME) Bunların ikisi de kabloluymuş :D USB'li başka öneriniz olur mu aynı fiyat bandında.

Mouse de bu ikisi arasında kaldım. Redragon daha yakışıklı duruyor gibi. Bilemedim. Siz hangisini dersiniz? (DÜZELTME) Bunların ikisi de kabloluymuş :D USB'li başka öneriniz olur mu aynı fiyat bandında.

Kablolu farelerin girişi zaten USB. Siz kablosuz mu istiyorsunuz?

Bu baya hoşuma gitti tasarım olarak. Yazılımı vs. falan da mevcutmuş. Pilleri şarj edilebilirmiş. Mesela tam şarj edildiği takdirde kaç gün götürür bilginiz var mı ? Sürekli şarja ihtiyaç duymuyordur herhalde telefon vs. gibi.

Bu baya hoşuma gitti tasarım olarak. Yazılımı vs. falan da mevcutmuş. Pilleri şarj edilebilirmiş. Mesela tam şarj edildiği takdirde kaç gün götürür bilginiz var mı ? Sürekli şarja ihtiyaç duymuyordur herhalde telefon vs. gibi.
Bir bilgim yok ne yazık ki.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı