600 TL mekanik klavye önerisi

Bütçe
600

Berko64

Decapat
Merhabalar, iyi forumlar. 600 TL'ye kadar mekanik, Red Switch, multimedya tuşları bulunduran ve mümkünse ses tekeri olan, RGB ışıklandırması ve seçeneği bol olan bir klavye arıyorum dostlar. Duruma göre bütçem aşırıya kaçmamakla birlikte 50 - 100 TL gibi arttırılabilir. Önerilerinizi bekliyorum teşekkür ederim.
Güncel.

Son düzenleme:
Dostum şahsen HP Pavilion Gaming keyboard 800 kullanıyorum eğer fiyatı artmamışsa 600TL'ye aldım kırmızı mekanik Switch'leri var 50.000.000 basma ömrü var her tuş için %100 Anti-Ghosting
RGB ve bilek desteği var ve tam olarak 1 aydır kullanıyorum ve hiçbir sıkıntı yaşamadım...
Hatırladıklarım bu kadar özelliklerini araştırsan hepsini anlarsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum şahsen HP Pavilion Gaming keyboard 800 kullanıyorum eğer fiyatı artmamışsa 600TL'ye aldım kırmızı mekanik Switch'leri var 50.000.000 basma ömrü var her tuş için %100 Anti-Ghosting
RGB ve bilek desteği var ve tam olarak 1 aydır kullanıyorum ve hiçbir sıkıntı yaşamadım...
Hatırladıklarım bu kadar özelliklerini araştırsan hepsini anlarsın.
O klavyeye o para verilmez yazık günah.
Ama yine de tercih meselesi...

Sen kalk onyıllardır dünya çapında bilinen bir marka ol, kendi pazarının önemli bir kısmında pay sahibi ol sonra HavucluDavsan nickli biri sana ''HP boyanmış Everest'' desin.

Sen kalk onyıllardır dünya çapında bilinen bir marka ol, kendi pazarının önemli bir kısmında pay sahibi ol sonra HavucluDavsan nickli biri sana "HP boyanmış Everest" desin.

Değil mi boyanmış everest?

Geri
Yukarı