600 TL mekanik klavye önerisi

Hocam bu ikisine bir bakın, ikisi de muazzam klavyeler. Bunlar nasıl gözümden kaçtı bilmiyorum lakin attığım klavyelerden katbekat daha iyi. Omen by HP Cherry MX Red ve brown Switch'ler kullanıyor tek kötü yanı RGB değil ki RGB'ye çok daha ihtiyaç yok. Bunun yanında MSI'ın klavyesi RGB, Kailh Red Switch kullanıyor.

Bu klavye ve AOC GK500 bayağı iyi gözüküyor. Listeme ekledim :)

Arkadaşlar önerileriniz için teşekkür ederim. Klavyelerin hepsi birbirinden güzel :). Başka klavye önerileriniz varsa paylaşmaya devam edebilirsiniz.

Bu klavye ve AOC GK500 bayağı iyi gözüküyor. Listeme ekledim :)

Arkadaşlar önerileriniz için teşekkür ederim. Klavyelerin hepsi birbirinden güzel :). Başka klavye önerileriniz varsa paylaşmaya devam edebilirsiniz.
Hiç kaçırmadan bunu alın hocam Corsair K68 Cherry MX Red Türkçe Mekanik Gaming Klavye | ITOPYA RGB'si yok fakat Switch'leri Cherry MX Red piyasadaki en kaliteli Switch denebilir. Bu indirimi kaçırmadan almanızı tavsiye ederim. Ayrıca Corsair markası olduğundan çok da kaliteli malzeme kalitesi vs. bakımından.

İnceleme videolarını izledim ve aşırı hoşuma gitti. Fakat fiyatı biraz tuzlu. :(
Ciddi anlamda uzun ömürlü ve kullanışlı bir klavye. Dün elime ulaştı fakat yanlış switchle göndermişler. Değişim talebi verdim, bu sırada biraz kullanma fırsatım oldu ve çok hoşuma gitti. Tek olumsuz yönü klavyeye kafanızı yaklaştırmadığınız sürede anlaşılmayan çok çok küçük bir çınlama sesi var. O da zamanla gider diye düşünüyorum. Clicky versiyonu yerine istediğim sessiz modelini becerip gönderebilirlerse onun hakkında da görüşlerimi yazarım. İndirimdeyken alabiliyorsanız almanız güzel olur, zannımca bu dolar kurlarıyla bu fiyatları bir daha görmemiz çok zor. Saygılarımla.

Ciddi anlamda uzun ömürlü ve kullanışlı bir klavye. Dün elime ulaştı fakat yanlış switchle göndermişler. Değişim talebi verdim, bu sırada biraz kullanma fırsatım oldu ve çok hoşuma gitti. Tek olumsuz yönü klavyeye kafanızı yaklaştırmadığınız sürede anlaşılmayan çok çok küçük bir çınlama sesi var. O da zamanla gider diye düşünüyorum. Clicky versiyonu yerine istediğim sessiz modelini becerip gönderebilirlerse onun hakkında da görüşlerimi yazarım. İndirimdeyken alabiliyorsanız almanız güzel olur, zannımca bu dolar kurlarıyla bu fiyatları bir daha görmemiz çok zor. Saygılarımla.
K7 modelinde yay sesinden şikayet eden çok kişi var? Halen sorun devam ediyor mu?

K7 modelinde yay sesinden şikayet eden çok kişi var? Halen sorun devam ediyor mu?
Hocam yay sesi bir süre sonra kesiliyor, ya da insanın kulağı alışıyor. İadeden sonra doğru modeli stoklarda olmadığı için ikinci el almak zorunda kaldım, yay sesi gibi bir sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı