600 TL mekanik klavye önerisi

muhammed43

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, ben bilgisayarım için bir mekanik klavye almak istiyorum. Kafamda şu anda Rampage Prime KB-R211 var ama sizden de öneriler almak istedim. Çok bilmiyorum klavye hakkında, Switch'leri biliyorum. Kırmızı Switch olursa iyi olur. Bütçem maksimum 600.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rampage almayın bunu öneririm:

Merhabalar, ben bilgisayarım için bir mekanik klavye almak istiyorum. Kafamda şu anda Rampage Prime KB-R211 var ama sizden de öneriler almak istedim. Çok bilmiyorum klavye hakkında, Switch'leri biliyorum. Kırmızı Switch olursa iyi olur. Bütçem maksimum 600.

Hocam siz cidden ciddi misiniz 600 TL'ye Rampage alan kimseyi tebrik ediyorum(boş yaptım).
Hocam Apex 150 alın.

Rampage almayın bunu öneririm:
Gecikme var diyorlar bu klavyede.

Evet. Hepiniz bir şeyler önermişsiniz sağ olun fakat ben mümkünse bilek destekli, büyük, geniş ve rahat yani harflerin sıkışık olmasını istemiyorum. Apex 150 iyi gibi. Başka bir önermeniz var mı?
Bütçem 1000 TL oldu.

Evet. Hepiniz bir şeyler önermişsiniz sağ olun fakat ben mümkünse bilek destekli, büyük, geniş ve rahat yani harflerin sıkışık olmasını istemiyorum. Apex 150 iyi gibi. Başka bir önermeniz var mı?
Bütçem 1000 TL oldu.
Güncellediğiniz bütçenizi bir miktar daha arttırabilirseniz. Bu tam istediğiniz detaylara uyuyor.

Başlıktaki bütçeye uygun aşağıdakilerin ikisinden biri olabilir.

SteelSeries tercih ederseniz, yeni bir klavye almak için tek nedeniniz farklı bir Steelseries klavye olacaktır.

Hocam tavsiyem Rampage, Gamepower gibi fp markalarının tutmuş ve güvenilir olan mekanik klavyelerini tercih etmeniz. Örnek olarak Rampage Hydra R6 Plus gayet kaliteli bir klavye 400 TL'ye var linkini bırakıyorum. Sadece üstünde SteelSeries yazsın diye aynı paraya membrane klavye almanız içimi yakar. İstediğiniz gibi bilek desteği de mevcut.

Güncellediğiniz bütçenizi bir miktar daha arttırabilirseniz. Bu tam istediğiniz detaylara uyuyor.

Başlıktaki bütçeye uygun aşağıdakilerin ikisinden biri olabilir.

SteelSeries tercih ederseniz, yeni bir klavye almak için tek nedeniniz farklı bir SteelSeries klavye olacaktır.

Hocam bir miktar dediğiniz 560TL arttırması gerekiyor bütçeyi :D

Hocam tavsiyem Rampage, Gamepower gibi fp markalarının tutmuş ve güvenilir olan mekanik klavyelerini tercih etmeniz. Örnek olarak Rampage Hydra R6 Plus gayet kaliteli bir klavye 400 TL'ye var linkini bırakıyorum. Sadece üstünde SteelSeries yazsın diye aynı paraya membrane klavye almanız içimi yakar. İstediğiniz gibi bilek desteği de mevcut.

Hocam bir miktar dediğiniz 560TL arttırması gerekiyor bütçeyi :D

Rampage, Gamepower önerirken SteelSeries ile arasında olan farkların üzerlerinde yazan marka adından ibaret olduğu kanısında iseniz siz bilirsiniz.

Bütçem 1000 TL oldu diye belirtmiş. Okumuyor musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı