600 TL mekanik klavye önerisi

Rampage, Gamepower önerirken SteelSeries ile arasında olan farkların üzerlerinde yazan marka adından ibaret olduğu kanısında iseniz siz bilirsiniz.

Bütçem 1000 TL oldu diye belirtmiş. Okumuyor musunuz?

Görememişim kusura bakmayın. Fakat alım gücümüz genel olarak belli. Ben mouse açısından belli markalardan şaşamamayı düşünüyorum. Fakat klavyelerde belli marka Switch'ler kullanılıyor ayrıca kullanım açısından zengin bir klavye ses tekerleği vs. açısından. Tabi bütçesi olan alır fakat yine de pahalı yani.
Rampage, Gamepower önerirken SteelSeries ile arasında olan farkların üzerlerinde yazan marka adından ibaret olduğu kanısında iseniz siz bilirsiniz.

Bütçem 1000 TL oldu diye belirtmiş. Okumuyor musunuz?

Hocam klavye fiyatlarına bir baktım da yutkunamadım. Cidden kusura bakmayın. Gamepower saber RGB Red Switch klavye almıştım 1 yıldan kısa bir süre önce. Ben indirim kuponumla beraber 230TL gibi bir fiyata almıştım. Az önce baktım 400TL'den başlıyor :D.fiyatlar fp markalarda bu duruma gelmişken az daha koyup sağlam marka almak lazım.

Görememişim kusura bakmayın. Fakat alım gücümüz genel olarak belli. Ben mouse açısından belli markalardan şaşamamayı düşünüyorum. Fakat klavyelerde belli marka Switch'ler kullanılıyor ayrıca kullanım açısından zengin bir klavye ses tekerleği vs. açısından. Tabi bütçesi olan alır fakat yine de pahalı yani.
Ne demek hocam.

Bazı insanlar var, gelip bütçenizi biraz daha arttırabilirseniz yazıp dediğiniz şekilde saçma sapan farklardan fiyatlarda öneriler yapabiliyor. Ben hususi olarak ona dikkat ettiğim için güncellenen bütçeden öneri yaptım. Beni de o insanlardan sandığınız için kırıldım 🥺 ama anlaştık. 🥰

Size katılıyorum. Asgari ücret belli, bu fiyatların saçmalığı ve piyasa da belli. Bu ülkede nefes almak bile pahalı artık. Daha iyi şartlarda yaşamak dileğiyle.

Ne demek hocam.

Bazı insanlar var, gelip bütçenizi biraz daha arttırabilirseniz yazıp dediğiniz şekilde saçma sapan farklardan fiyatlarda öneriler yapabiliyor. Ben hususi olarak ona dikkat ettiğim için güncellenen bütçeden öneri yaptım. Beni de o insanlardan sandığınız için kırıldım 🥺 ama anlaştık. 🥰

Size katılıyorum. Asgari ücret belli, bu fiyatların saçmalığı ve piyasa da belli. Bu ülkede nefes almak bile pahalı artık. Daha iyi şartlarda yaşamak dileğiyle.

Dediğiniz gibi ya maalesef :( .HyperX PulseFire FPS Pro faremi alalı 3 ay civarı oluyor. 280TL'ye aldığım fare 460TL'den başlıyor cidden şaka gibi. Eskiden fp klavye alıp güzel bir mouse alınabiliyordu bir Razer BlackWidow parasına. Artık mümkün değil :(

Hocam klavye fiyatlarına bir baktım da yutkunamadım. Cidden kusura bakmayın. Gamepower saber RGB Red Switch klavye almıştım 1 yıldan kısa bir süre önce. Ben indirim kuponumla beraber 230TL gibi bir fiyata almıştım. Az önce baktım 400TL'den başlıyor :D.fiyatlar fp markalarda bu duruma gelmişken az daha koyup sağlam marka almak lazım.

Maalesef, insanlar artık 400-800 aralığındaki aletlere f/p diye bakmaya başladı. Oysa birkaç ay önce bile yarı fiyatlarındaydı hep bunlar. Gülelim mi yoksa ağlayalım mı bilemiyorum.

Maalesef, insanlar artık 400-800 aralığındaki aletlere F/P diye bakmaya başladı. Oysa birkaç ay önce bile yarı fiyatlarındaydı hep bunlar. Gülelim mi yoksa ağlayalım mı bilemiyorum.

Fp mekanik klavyeler ilk çıktıklarında 150TL civarı oluyordu :D.sağlam klavyelere örnek Logitech G710+ 300TL'di gerçekten çok sağlam bir klavyeydi. Cherrymx brown Switch kullanıyordu 300 liralık klavye. RAM fiyatları bile uçmuş. 8 GB RAM'in tanesi 500TL artık. Ben geçen yıl 2 RAM'i o fiyata aldım.

Yani logitech klavye önermeniz varmı. apex 5 güzel geldi bana ama ben g733 kulaklık aldım o yüzden aynı programdan kullanmak açısından belki iyi olur diye düşündüm yazılımsal olarak. Bi steelseries bide g hub açık olmasın bilgisayar kasıyor zaten steelseries programında yeni program getirdiler gg diye ondan beri kasma yapıyor biraz da o yönden çekiniyorum Ss den

Rampage Gamepower Gamenote James Donkey gibi markaları almayın illa mekanik ise 1000TL için Corsair K68 red veya XPG Summoner öneririm ikisi de iyi 600TL'ye G87 öneririm 1000TL yapmak isterseniz K552ye bilek desteği keycapsler ve Switch'ler takarsınız 1000TL'ye varır

Rampage Gamepower Gamenote James Donkey gibi markaları almayın illa mekanik ise 1000TL için Corsair K68 red veya XPG Summoner öneririm ikisi de iyi 600TL'ye G87 öneririm 1000TL yapmak isterseniz K552ye bilek desteği keycapsler ve Switch'ler takarsınız 1000TL'ye varır.

Gamenote diğerlerinden daha üstün bir marka.Rampage, Gamepower ve James Donkey ile aynı seviyede değiller.

Geri
Yukarı