600 TL mekanik klavye önerisi

Bütçe
400-600

dieN

Decapat
Daha fazla  
Başlıkta gördüğünüz gibi 400-600 TL klavye arıyorum. Uzun süreli dayanırsa güzel olur. Bir de Gamepower gibi markalar değil de daha iyi klavye önerirseniz iyi olur.

Başlıkta gördüğünüz gibi 400-600 TL klavye arıyorum. Uzun süreli dayanırsa güzel olur. Bir de Gamepower gibi markalar değil de daha iyi klavye önerirseniz iyi olur.
dostum şahsen hp pavillion gaming keyboard 800 kullanıyorum eğer fiyatı artmamışsa 600TL ye aldım kırmızı mekanik switchleri var 50.000.000 basma ömrü var her tuş için %100 anti ghosting
rgb ve bilek desteği var ve tam olarak 1 aydır kullanıyorum ve hiçbir sıkıntı yaşamadım...
Hatırladıklarım bu kadar özelliklerini araştırsan hepsini anlarsın
.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/hp-pavilion-800-oyuncu-klavyesi-5js06aa-kablolu_pdp_790122436?utm_source=akakce&utm_medium=ocs&utm_campaign=standard&utm_content=standard&v=1.16.7

Son düzenleme:
ASUS iyi markadır ve bu klavyede fena klavye değildir... Ve Türkçe olması da bayağı cazip

(Ve 500TL iyi fiyat... (benzerleri 700-1200 TL arasına satılıyor bence fırsatı kaçırma :D)

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS iyi markadır ve bu klavyede fena klavye değildir... Ve Türkçe olması da bayağı cazip.

(Ve 500TL iyi fiyat... (benzerleri 700-1200 TL arasına satılıyor bence fırsatı kaçırma :D)

Bu çok iyi ya indirimde herhalde dün baktım yoktu çok teşekkürler büyük ihtimalle bunu alacağım HP 800'e baktım o da iyiydi teşekkürler tekrardan.
Konu sahibi mekanik demiş o yüzden bunu önerdim bence de daha mantıklı.
Teşekkürler

Compact pek almak istemiyorum şahsen çünkü numpada çok alışkınım vazgeçilmez benim için oyuncuyum ama numpadi çok kullanıyorum.
bilmem ki asus da iyi marka
Evet cidden öyle.

ASUS iyi markadır ve bu klavyede fena klavye değildir... Ve Türkçe olması da bayağı cazip

Mekanik değil ki bu? Bruh..

Geri
Yukarı