600 TL mekanik klavye önerisi

wooglagZ

Hectopat
Makaleler
2
600 TL bütçem var. Ben böyle sesli klavyeleri seviyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaş senden membran at demiyor mekanik at diyor yoksa yoktur atma yani.
Anlamadım bu neyin siniri sakin olun lütfen ben sadece önerimi yaptım mekanik olmadığını söyledim zaten beğenmediyseniz beğenmedim ifadesi atmışsınız zaten kendi yorumunuzu yazabilirsiniz ek olarak burasının bir forum olması istediğinize atar yapabileceğiniz anlamına gelmiyor.

Anlamadım bu neyin siniri sakin olun lütfen ben sadece önerimi yaptım mekanik olmadığını söyledim zaten beğenmediyseniz beğenmedim ifadesi atmışsınız zaten kendi yorumunuzu yazabilirsiniz ek olarak burasının bir forum olması istediğinize atar yapabileceğiniz anlamına gelmiyor.

Atar yapmıyorum ya da sinirli değilim yanlış anlamış olabilirsiniz özür dilerim fakat konu dışı oluyor yani zaten yazdığınız şey ise "buyurun" yani sanki direk mekanik atmış gibi mesaj attınız bu da ürünü hiç görmemiş ve direk ilk bulduğu linki koymuş gibi algı yaratıyor en azından bütçe "arttırılmadığı sürece mekanik almanızı tavsiye etmem" tarzı bir mesaj bırakıp membran almak isterseniz ise bu ürünü öneririm tarzı bir şey yazabilirdiniz en azından daha mantıklı bir cevap olurdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı