600 TL mekanik klavye önerisi

Atar yapmıyorum ya da sinirli değilim yanlış anlamış olabilirsiniz özür dilerim fakat konu dışı oluyor yani zaten yazdığınız şey ise "buyurun" yani sanki direk mekanik atmış gibi mesaj attınız bu da ürünü hiç görmemiş ve direk ilk bulduğu linki koymuş gibi algı yaratıyor en azından bütçe "arttırılmadığı sürece mekanik almanızı tavsiye etmem" tarzı bir mesaj bırakıp membran almak isterseniz ise bu ürünü öneririm tarzı bir şey yazabilirdiniz en azından daha mantıklı bir cevap olurdu.
Tabii ki doğru söylüyorsunuz hatamı anladım ve altta yazdım zaten ondan sonra uzatmanız saçmaydı.

Hocam red Switch çok sesli olmaz ama bu bütçede daha iyisini bulmanız çok zor.
TKL ama yapacak çok da bir şey yok.
60 TL gibi daha bütçe arttırabilirsen bunu öneririm.

Gamepower öncelikle hiç araştırmadan atmışsın çöp ürün kronik sorunlu uzak durulması gereken bir marka 3 4 ayda hemen bozulan Switch'leri var.

Hocam red Switch çok sesli olmaz ama bu bütçede daha iyisini bulmanız çok zor.
TKL ama yapacak çok da bir şey yok.
60 TL gibi daha bütçe arttırabilirsen bunu öneririm.

Gamepower öncelikle hiç araştırmadan atmışsın çöp ürün kronik sorunlu uzak durulması gereken bir marka 3 4 ayda hemen bozulan Switch'leri var.

2 senedir kullanıyorum aıkıntı yasamadım 4 kısıye aldırdım onlarda sıkıntı yasamadı bu fıyata en ıyısı bu.

Hocam attığım klavyeye ses yönünden bakarsanız mekanik sesi veriyor kesinlikle ama hissiyat açısından aynısını söylemek zor oldukça yumuşak tuşları var.

2 senedir kullanıyorum aıkıntı yasamadım 4 kısıye aldırdım onlarda sıkıntı yasamadı bu fıyata en ıyısı bu.

Hayır asla en iyisi değil ayrıca Rampage, Gamepower, James Donkey tarzı markalardanda uzak durun ve bir de sıkıntı yaşamaman bu ürünü kaliteli bir hale sokmaz sürücüleri çöp bir işe yaramıyor neredeyse Switch'ler kötü Sosyal'de bir sürü onlarca şikayetçi kullanıcı var ve en iyisi olma ihtimali yok maksimum 50 TL eder o ürün kronik sorunları ayrıca.

Ucuza kapatayım dersen bakılabilir;
Sen kullanıyorsun diye o fiyata en iyisi olmuyor maalesef, onu bilesin.

100 TL arttırabilirseniz bu var.

Daha ucuzada var o kadar arttırmasına gerek yok.

60 TL arttırsa yeter.
Bu fiyata zaten daha iyisini bulamaz.

Geri
Yukarı