600 TL mouse önerisi

Bir de son olarak bir soru daha soracağım Mamba elit var o nasıldır.
Arkadaşlar tutuşum şöyle.

Dosya Ekleri

• IMG_20210209_120007.jpg
    IMG_20210209_120007.jpg
    46,7 KB · Görüntüleme: 59
Razer DeathAdder Chroma'nın Türkiye'de kaldırıldığını hatırlatmak isterim mesela demek ki bir sıkıntısı var ve çok pahalı ben arkadaşa sadece para yüklemek istemedim yoksa çok güzel mouseler var açıkçası. Çünkü 600 TL çok pahalı bir mouse için ama bence DeathAdder gibi bir şey alacak ise onun yerine o fiyata başka bir şey almalı.
Deathadder' sanki 100TL'lik fareymiş gibi anlamışsınız. Neredeyse herkes tarafından beğenilen bir ergonomisi var, sensörü ise sınıfının lideri. Bu bütçede çok güzel bir seçim olur.
Bir de son olarak bir soru daha soracağım Mamba elit var o nasıldır.
Arkadaşlar tutuşum şöyle.
Biraz fazla pahalı bir fare. Onun yerine az önce attığım Gear XM 1'i alabilirsiniz.

Ben kendi tercihimi söyleyeyim, ben DeathAdder'de kullandım, SteelSeries'te kullandım SteelSeries daha çok hoşuma gitti elime tam uydu daha hafif gibi vs arkadaş sadece CS oynayacaska daha mantıklı ama yani başka oyun oynayacaksa Razer tabii ki.

Onları ben de kullandım fakat marka değil, modelleri daha önemli. Eğer kullandıklarımı söylersem say say bitmez. Fakat yine bu bütçeye aşırı giriş seviyeli bir sensörü olan Rival 3'ü de önermeniz aşırı mantıksız.

Geri
Yukarı