600 TL mouse önerisi

Soux

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, başlıktan da anlaşılabileceği üzere 100 ile 600 TL arasında mouse bakıyorum ve ben genelde rekabetçi, FPS tarzında oyunlar yani CS:GO, PUBG, Rust gibi oyunlar oynadığım için Zowie mouselarına bakıyordum ancak fiyatları biraz pahalı olduğu için başka mouselara bakmaya başladım. Ve MSI'ın linkteki mouseunu buldum güzel mouse gibi ancak Zowie'den sonra gelen güzel mouse markalarını tam olarak bilmiyorum. Eğer linkte bıraktığım mousedan daha güzel bir mouse önerebilirseniz güzel olur.

Bu ikisini öneririm:
İncelemelerim:

Bu ikisini öneririm:
İncelemelerim:
Attığınız linklerde Deathadder güzel gibi teşekkürler öneri için.
Hocam kullanan arkadaşlarım çok uzunca süre kullandılar ve ünlüde bir mouse'tur kendisi. Örnek olması açısından Amazon'dan link verdim, isterseniz başka platformlara bakabilirsiniz bu fiyat aralığında.
https://www.amazon.com.tr/Steelseries-Sensei-Gaming-Mouse-Siyah/dp/B07XV18DM7/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&keywords=sensei+ten&qid=1656240197&sr=8-1
Bu markayı bi kaç kişi daha önerdi bana ancak ben bu markaya hiç ısınamadım mouse yapısı da farklı bu yüzden tercih etmem büyük ihtimalle ama yinede öneriniz için teşekkürler, eğer varsa farklı mouse öneriniz yazabilirseniz güzel olur.
Kendim de kullanıyorum, öneririm.
Öneri için teşekkürler.

Haste olabilir fiyat açısından
Elin büyükse ve palm tutuyorsan deathadder v2 al geç.
Kablosuz istiyorsan G305 olabilir yada 130 lira arttırırsan Fury Z
Kendi önerim olarak Glorious Model O ve Aerox 3 2022 Snow Edition
Hiçbiri seni üzmez

Haste olabilir fiyat açısından
Elin büyükse ve palm tutuyorsan deathadder v2 al geç.
Kablosuz istiyorsan G305 olabilir yada 130 lira arttırırsan Fury Z
Kendi önerim olarak Glorious Model O ve Aerox 3 2022 Snow Edition
Hiçbiri seni üzmez
Elim çok büyük değil ama claw şeklinde tutuyorum belkide şuanda kullandığım mousedan kaynaklı da olabilir şuanda kullandığım mouseu (Inca Img 359) kuzenim hediye etmişti yıllar önce. Deathadder claw şeklinde güzel olabilir gibi geliyor.

Geri
Yukarı