600 TL müzik kulaklık önerisi

nomad1903

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar,
Başlıkta da belirttiğim gibi Max. 600 TL bütçemle kulak üstü müzik kulaklığı arıyorum.
Kablolu&kablosuz olması önemli değil. İnternette bir sürü model var ve çok kararsız kaldım. Konu hakkında bilgi sahibi olanlar yardımcı olursa çok ama çok sevinirim. Dikkat ettiğim hususlar:
1.kesinlikle sadece müzik odaklı kulaklık olması (oyun için aramıyorum, mikrofon olup olmaması önemli değil. Sadece bass ve tizleri hissedebilmek istiyorum).
2.ergonomik & hafif olması (kulağım çok büyük değil fakat belli bir süre sonra kulağıma ağrı yapmasını istemiyorum).
3.ses yalıtım konusunda problem yaşamak istemiyorum. (sesi dışarıya iletmesi vs. Gibi.).

Bunlar benim için çok önemli.

Philips SHL3075BK/00 mikrofonlu kulak üstü kulaklık 'tan tutunda,

JBL T500BT mikrofonlu kulak üstü kablosuz kulaklık,

JBL T460BT kulak üstü kablosuz kulaklık,

Beats ep kablolu kulak üstü kulaklık (ML992EE/A),

Marshall major III kablolu'ya kadar bakıyorum.

Bilindik başka marka tavsiyelerine de açığım. Aralarında en çok Marshall major 3 modelini beğendim. Fevri davranıp almamak için kendimi zor tutuyorum 😜😅

Son düzenleme:
Bu model için dışarıya ses veriyor ve bir süre sonra baskı uyguluyor, kulağı ağrıtıyor gibi yorumlar gördüğüm için tereddütte kaldım. Daha önce Gaming kulaklıkta bu tür rahatsızlık yaşadığım için baskı uygulamaması, rahat olması çok önemli.

Hocam cızırtı sorunları yaşayanlar var ve ben kendim kullandığımda rahat gelmemişti baskı yapıyordu kulağıma.

Eğer bütçeniz artarsa ve kablosuz isterseniz bu da çok kaliteli bir kulaklıktır.

Anker Soundcore Q20

Bass ağırlıklı olsun istiyorsanız biraz bütçenizi artırabilirseniz:
-----------------------------------
-------------------------

evet bu ürün de dikkatimi çekmişti. Kafa yapımda çok büyük olmadığı için daha ufak kulaklıklara göz gezdiriyorum. Tip, model olarak JBL T500BT tarzında bir ürün arıyorum. Aslında rahatsızlık vermese ve dışarıya ses verme sorunları olmasa çoktan almıştım. Hala daha araştırıyorum fakat istediğim ürünü bulamıcam sanırım :)
Bu kulaklığa sahibim, bassları yetersiz. O yüzden önermiyorum.
teşekkürler. 👍

JBL alınmaz, dip ses sorunu var. Skullcandy Riff Kablolu/kablosuz düşünelebilir. Sürücüleri 8MM daha büyük(40MM) olmasına karşın dışarıya ses veriyor veriyor ve malzeme kalitesi JBL'e göre kötü. Ev kullanıcısı isen Skullcandy tercih edebilirsin fakat dışarısı için Anker düşünebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı