600 TL müzik kulaklık önerisi

Hocam bana göre kesinlikle yetersiz geldi. Duyuluyor ama basstan keyif aldırmaz. Çok kaliteli, temiz, tatmin edici sesi var ancak ses konusunda beğenemediğim tek noktaydı bassı.
Arkadaş da direkt bassları hissedebilmek istiyorum demiş. Kesinlikle bu konuda tatmin olmayacaktır. Siz de belirtmişsiniz incelemenizde zaten.

Hepinizin ilgisine teşekkür ederim. Hala daha aradığım kulaklığı bulamadım, şuan anker q10 modeli çok cazip geliyor fakat tek eksisi biraz büyük olması. Ben de biraz abartıyor olabilirim mazur görün :) . Gerçekten cuk oturabilecek bir model aradığım için iyice inceliyorum. Marshall major 3'ü çok istiyordum görünüşü de ayrı hava katıyordu ama indirimi kaçırdım ne yazık ki. Tavsiyelere hala açığım :)

Hepinizin ilgisine teşekkür ederim. Hala daha aradığım kulaklığı bulamadım, şuan anker Q10 modeli çok cazip geliyor fakat tek eksisi biraz büyük olması. Ben de biraz abartıyor olabilirim mazur görün :) . Gerçekten cuk oturabilecek bir model aradığım için iyice inceliyorum. Marshall major 3'ü çok istiyordum görünüşü de ayrı hava katıyordu ama indirimi kaçırdım ne yazık ki. Tavsiyelere hala açığım :)
O kadar da büyük değil aslında hocam.

Dosya Ekleri

• 8261584F-2D25-4CC5-8FB2-B47B7EE9C899.jpeg
    8261584F-2D25-4CC5-8FB2-B47B7EE9C899.jpeg
    47,8 KB · Görüntüleme: 57
Benim kuzenim Q10 kullanıyordu gayet memnun dışarıda kullanabiliyor bas, tiz gayet iyi bende denedim alabilirsiniz ama daha iyi bir performans isterseniz bu modali de alabilirsiniz
(80 TL daha fazla vermek istemezseniz eğer Q10 alabilirsiniz)

Arkadaşlar hepinize tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Geçen gün az kalsın 350 TL civarında almak üzere olduğum ve sonrasında vazgeçtiğim Anker Q10 modelini bugün 279 TL'ye görünce hemen satın aldım. Güzel indirim yakalayınca kaçırmak istemedim. Ürünü denemeden içime sindi gibi diyebilirim. İyi günler dilerim hepinize👊✊🤟

Yeni konular

Geri
Yukarı