600 TL oyun ekipmanı önerisi

Keeqo

Centipat
Daha fazla  
600 TL bütçe var. SteelSeries mouse pad + mekanik klavye almayı düşünüyorum. Ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İç donanım olarak 480-500 GB SSD türleri, 2 TB harddisk alınabilir. Dış donanım olarak çeşit daha fazla. Blue switch klavye, kulaklık, fare hatta denk gelirse masa veya koltuk bile alınabilir. Sizin hangisine daha çok ihtiyacınız var?

Yatırım tavsiyesi değildir: Önemli ihtiyaç yoksa, ileriki ihtiyacınıza kadar paranın değer kaybetmemesi için gram altın veya doviz alınabilir.

Konu başlığı ve açılan yer değişmeli bence. Konu sahibi mouse pad ve klavye önerisi istemiş fakat konu 'Masaüstü Bilgisayarlar' bölümüne açılmış.

İç donanım olarak 480-500 GB SSD türleri, 2 TB harddisk alınabilir. Dış donanım olarak çeşit daha fazla. Blue switch klavye, kulaklık, fare hatta denk gelirse masa veya koltuk bile alınabilir. Sizin hangisine daha çok ihtiyacınız var?

Yatırım tavsiyesi değildir: Önemli ihtiyaç yoksa, ileriki ihtiyacınıza kadar paranın değer kaybetmemesi için gram altın veya doviz alınabilir.
Rival 3 aldım yeni kulaklıkta var oda yeni klavye eski ama çalışıyor, pc ye 1050 ti ekran karti alicam 2 ay sonrada 144 hz monitör alicam sandalye berbat durumda mouse pad da aynı şekilde berbat
Konu başlığı ve açılan yer değişmeli bence. Konu sahibi mouse pad ve klavye önerisi istemiş fakat konu 'Masaüstü Bilgisayarlar' bölümüne açılmış.
Birden fazla urun onerisinde bulunduğum için konuyu nereye açacagimi bilemedim klavye mouse pad monitor birde diğer öneriler olduğu icin

Klavye önerisi iyimi markası farklı geldi ama çok iyi görünüyor

Geri
Yukarı