600 TL oyun faresi önerisi

Bütçe
600

Kerem G

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba çok uzun yıllar Raze DeathAdder Chroma kullanıcısı olarak birçok mouse arasında kaldım. Zowie'leri düşündür model o yu düşündüm. Razer Viper'i düşündüm öneri olarak XM1'ı aldım ama ben onun tasarımını sevmedim. Xtrfy m serisi içinde aynı şekilde. Önerebileceğiniz mouse var mı?

Şu markalar dışında mouse almayı pek tercih etmiyorum: Zowie, Logitech, Glorious, Razer, AsusRog, SteelSeries.

G502 veya Rival 600 olabilir. Aklıma bu iki model geldi. Bunların dışında şunlara bakabilirsin.
ASUS'u galiba @Ma'at kullanıyordu. Yanlış hatırlıyor da olabilirim. Rival 600'de kauçuk problemi varmış. Razer alınabilir.

Merhaba çok uzun yıllar Raze DeathAdder Chroma kullanıcısı olarak birçok mouse arasında kaldım. Zowie'leri düşündür model o yu düşündüm. Razer Viper'i düşündüm öneri olarak XM1'ı aldım ama ben onun tasarımını sevmedim. Xtrfy m serisi içinde aynı şekilde. Önerebileceğiniz mouse var mı?

Şu markalar dışında mouse almayı pek tercih etmiyorum: Zowie, Logitech, Glorious, Razer, AsusRog, SteelSeries.
Deathadder V2 alabilirsin

Şu markalar dışında mouse almayı pek tercih etmiyorum: Zowie, Logitech, Gloriorus, Razer, asusrog, SteelSeries.

Rampage markalara bakın en iyilerinden.

Bu fiyata en iyisi(!)

1618922376972.png

Dünyada ki en hızlı optiğe sahip.

Şaka bir yana kesinlikle bu fare bence en iyisi.

Geri
Yukarı