600 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
600 tl
600 TL oyuncu kulaklığı önerebilir misiniz? Bir de Mic performansı iyi olsun lütfen.

Daha önce Gamepower kullandım 3 ay sonra kullanılamaz hale geldi kulak kısımları parçalanmaya başladı daha sonra biraz daha para harcayarak Logitech G432 aldım alalı 3 4 ay oldu ilk aldığım gibi hala ses kalitesi çok iyi Valorant oynarken kullanıyorum 7.1 çok iyi çalışıyor G HUB'dan ayarlarını yapınca her sesi kolayca duyabiliyorsunuz telefona da takılabiliyor bazen telefon da kullanıyorum öneririm ben 513 TL'ye aldım şu an en az 800TL alabiliyorsanız biraz da kendiniz araştırıp alabilirsiniz https://www.trendyol.com/logitech/g432-7-1-surround-oyuncu-kulaklik-981-000770-p-6530968

Çok rahat değil. Ses sürücüsü kendi içinde olduğu için fiyat biraz yüksek. Ama anakartınızda yoksa (ses sürücüsü) alınır.
Oldukça rahat, mikrofon kalitesi iyi bir kulaklık. Ses konusunda da üzmez. Ama yine fiyatına göre pahalı denebilir. Bütçe artmazsa ve anakart uygunsa Blackshark'dan daha iyi bir seçenek olabilir.

Bütçe artabilirse (veya indirim beklenebilir) benim tavsiyem:

Technopat'takiler H2016D öneriyor. İsterseniz bakabilirsiniz. Ben olsam HD668B öneririm, oyuncu kulaklıkları merdiven altı Çin yapımı kulaklıklara logo ve renk yapıştırıp çocuklara satılan çöp parçasından başka bir şey değil benim için. Düzgün stüdyo monitör alırsanız en az 5-6 sene gider, hatta kablosunu da değiştirebilirsiniz. Bütçeyi arttırın, MH751 alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı