600 TL Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Void prodan memnunum, ancak bass biraz düşük geliyor. G633 veya kraken 7.1v2 ye geçmeyi düşünüyorum ben de. Surround a önem veriyorsanız g633 vs kraken 7.1v2 vs void pro arasında tercih yapın derim.

Void prodan memnunum, ancak bass biraz düşük geliyor. G633 veya kraken 7.1v2 ye geçmeyi düşünüyorum ben de. Surround a önem veriyorsanız g633 vs kraken 7.1v2 vs void pro arasında tercih yapın derim.
Hocam oyunlarda örn: CS:GO ve PUBG'de 7.1 i açık mı oynuyorsunuz? Çoğu kişi tavsiye etmiyor.Bende Cloud 2 ve Cloud Alpha arasında kaldım şu 7.1 olayı netleşse birini alacağım.

Hocam oyunlarda örn: CS:GO ve PUBG'de 7.1 i açık mı oynuyorsunuz? Çoğu kişi tavsiye etmiyor.Bende Cloud 2 ve Cloud Alpha arasında kaldım şu 7.1 olayı netleşse birini alacağım.
Valla ben çok uzun süredir 7.1 kullanıyorum. Çoğu kişi önermiyor çöp diyor ama ben alıştım çok ve 7.1siz yapamıyorum diyebilirim. Bi tek g533 kullandığım dönemde onun surroundu berbat gelmişti. Bu arada geçmişte cloud 2 de kullanmış birisi olarak önermiyorum pek, mikrofonu aşşırı kötüydü ve yazılım olmayışı büyük bir - bana göre. Ama seven de çok seviyor orası ayrı

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı