600 TL RGB kasa önerisi

Hava sirkulasyonu en iyi olan MSI Kasa mı?
Her ikiside baş başa ve piyasada oldukça rehabet gören modeller fakat gerek markasından gerek tasarımından dolayı bir çok kişi ve ben bu kasayı tercih ediyoruz. 10.000 TL'lik bir sistemde de görebilirsin, 15.000 TL'lik sistemde de. Demek istediğim oldukça premium bir kasa olması.

Her ikiside baş başa ve piyasada oldukça rehabet gören modeller fakat gerek markasından gerek tasarımından dolayı bir çok kişi ve ben bu kasayı tercih ediyoruz. 10.000 TL'lik bir sistemde de görebilirsin, 15.000 TL'lik sistemde de. Demek istediğim oldukça premium bir kasa olması.
Anladım, demek istediğinizi teşekkür ederim. İkisi de beni üzmeyecek gibi seçim yapmak zor olacak :) .

Heybetli duruşu beni cezbediyor zaten :) . Sanırım tercihim Dark Guardian PRO olacak. Teşekkürler yardımlarınız için.
Saygı duyuyorum fakat izlemek isterseniz diye bırakıyorum;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Saygı duyuyorum fakat izlemek isterseniz diye bırakıyorum;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
101M modeli için ne dersiniz ? Dark Guardian ile çok fiyat farkı yok .

Sizi dinleyip sipariş ediyorum Msi Mag Forge 100R modelini, ilginiz için sağolun.
Hiç önemli değil. İçinize sinmezse iade edin veya daha fazla yorum bekleyin. İllahaki başka yazan arkadaşlarda olacaktır. Şunu da unutmayın bu model adreslenebilir fana sahip. Renk seçeneği olarak Dark Guardion Pro kadar özgür değilsiniz.

14:30'dan sonrasını izleyin ve kasada sadece hangi renklerin olduğuna bakın. Bana kalsa gayet yeterli ama hergün kasa almıyoruz. Almışken istediğiniz, içinize sinen olsun.

Son düzenleme:
Hiç önemli değil. İçinize sinmezse iade edin veya daha fazla yorum bekleyin. İllahaki başka yazan arkadaşlarda olacaktır. Şunu da unutmayın bu model adreslenebilir fana sahip. Renk seçeneği olarak Dark Guardion Pro kadar özgür değilsiniz.

14:30'dan sonrasını izleyin ve kasada sadece hangi renklerin olduğuna bakın. Bana kalsa gayet yeterli ama hergün kasa almıyoruz. Almışken istediğiniz, içinize sinen olsun.
Renkler gayet hoş artı olarak MSI markasının kalitesi tartışılmaz zaten, kesinlikle içime sindi görüntü ve kalite olarak fiyatıda gayet uygun.

Yeni konular

Geri
Yukarı