600 TL tozlanmayacak kasa önerisi

• Konuyu başlatan Axii
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 848

Axii

Kilopat
Makaleler
8
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Freelancer Filmmaker
Tozlanmayacak kasa önerisi yapabilir misiniz? PSU'dan sonra kasayı da değiştireceğim. RGB LED'leri kapatılabilir olsun ve egzoz fanı bulunsun. Mesh panel olsun istemiyorum, sonra temizlemek ile uğraşmak istemiyorum. 5 derece fazla olsun fakat uğraştırmasın. Ek olarak bütçe 600₺ (RGB manyağı değilim ama az olsa da ışıklı olsun. Geceleri çok güzel bir ambiyans yaratıyor.)

İstersen 5000 TL ver öyle bir kasa henüz üretilmedi.

Önü temperli cam veya metal olan kasalar mesh panellere göre daha az tozlanıyor. Tozlanmayacak dediğim, illaki tozlanacak fakat az tozlanacak anlamında söylemek istedim. Bende biliyorum.

Önü temperli cam veya metal olan kasalar mesh panellere göre daha az tozlanıyor. Tozlanmayacak dediğim, illaki tozlanacak fakat az tozlanacak anlamında söylemek istedim. Bende biliyorum.

Zalman N5 mfnin hem önde hem üstte hem altta toz filtresi var. Ara ara açıp filtreleri temizlerim dersen o kasayı tavsiye ederim.

Toz filtresi bulunduran mesh panelli kasalarda tozlanmayı temizlemek kolay. Mesela ben Aerocool Aero One Frost kullanıyorum, ön kısımda 360 MM toz filtresi var. Sadece toz filtresini temizliyorum o kadar. Ancak şu an önermem, 360 TL'ye aldığım kasa 650 TL'ye satılıyor.

Zalman N5'te toz filtresi vardı sanırım.

Toz filtresi bulunduran mesh panelli kasalarda tozlanmayı temizlemek kolay. Mesela ben Aerocool Aero One frost kullanıyorum, ön kısımda 360 mm toz filtresi var. Sadece toz filtresini temizliyorum o kadar. Ancak şu an önermem, 360 TL'ye aldığım kasa 650 TL'ye satılıyor.

Zalman n5'te toz filtresi vardı sanırım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoda 3.25'ten itibaren görünüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı