600 TL'ye ikinci el ekran kartı önerisi

cosama

Hectopat
Merhabalar arkadaşlar, elimdeki sistemim bu. Daha önce bu sistemde ASUS R7 370 2 GB modelini kullandım fakat bozuldu. Ben de eski kartımı arızalı şekilde sattım ve 600 TL bütçem oldu. LoL ve Valorant gibi rekabetçi oyunların yanında Star Wars Jedi: Fallen Order, bir de GTA V oynuyordum eski ekran kartımda. Bu oyunları yine 1080p'de oynatabilecek, fazla ısınmayan 2. el bir ekran kartı önerilerinize açığım.

Sistemim:
İşlemci: Ryzen 5 2600 3.4GHz AM4 soket (stock fan)
RAM: HyperX Predator RGB 16 GB (2x8GB) 2933MHz CL15 DDR4 Dual kit RAM.
Anakart: MSI B450 Tomahawk 3466MHz(OC) DDR4 soket AM4 M.2 HDMI DVI ATX anakart.
PSU: Corsair VS550 550W 80+
SSD: Samsung 250GB 970 Evo Plus NVMe M.2 SSD.

Bu sistemim elimde kurulu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar arkadaşlar, elimdeki sistemim bu. Daha önce bu sistemde ASUS R7 370 2 GB modelini kullandım fakat bozuldu. Ben de eski kartımı arızalı şekilde sattım ve 600 TL bütçem oldu. LoL ve Valorant gibi rekabetçi oyunların yanında Star Wars Jedi: Fallen Order, bir de GTA V oynuyordum eski ekran kartımda. Bu oyunları yine 1080P'de oynatabilecek, fazla ısınmayan 2. el bir ekran kartı önerilerinize açığım.

Sistemim:
İşlemci: Ryzen 5 2600 3.4GHz AM4 soket (stock fan)
RAM: HyperX Predator RGB 16 GB (2x8GB) 2933MHz CL15 DDR4 Dual kit RAM.
Anakart: MSI B450 Tomahawk 3466MHz(OC) DDR4 soket AM4 M.2 HDMI DVI ATX anakart.
PSU: Corsair VS550 550W 80+
SSD: Samsung 250GB 970 Evo Plus NVMe M.2 SSD.

Bu sistemim elimde kurulu.

Hocam bu sisteme en kötü RX 570 gider. En kötü RAM'lerden birini satın.

Pazarlık 600 liraya alma şansınız var.
Bütçemi arttırabilirim diyorsanız GTX 960 olabilir.

Hocam bu sisteme en kötü RX 570 gider. En kötü RAM'lerden birini satın.

Hocam bir bileşenimi satmak istemiyorum zamanında zorluklarla satın almıştım 600 TL ile ne alabilirim sadece bunu öğrenmek istiyorum teşekkür ederim tavsiye için.

Pazarlıkla 500 yaparsınız.

O sisteme bu ekran kartlarıyla ayıp ediyorsunuz ama söyleyeyim.

Hocam RX460 OEM kartların soğutması iyi mi fanları çok küçük gibi geldi ileride reballing arızası verebilir mi ısınmadan dolayı? Hocam zorluklar eski ekran kartım bozulmasa az daha biriktirip sıfır olarak RX 570 alacktım ama malum coronadan dolayı çok sıkıldığım için artık bu bütçe ile almak istiyorum.
Pazarlık 600 liraya alma şansınız var.
Bütçemi arttırabilirim diyorsanız GTX 960 olabilir.

Hocam R9 280 için Apex Legends'de 77 dereceye kadar çıkıyordu test videosunda sıkıntı yaratır mı ileride önceki ekran kartım ısınmadan dolayı bozulduğu için bir daha başıma gelsin istemiyorum açıkcası teşekkürler.

Buyurun hocam şunu pazarlıkla 600'e alırsınız soğutması güzel modeldir arada sadece 1-2 FPS fark olur. Bütçeyi 800 yaparsanız 470 bakabilirsiniz güzel modeller var. Yapmazsanız bu kart da üzmez.

Ayrıca ben de biliyorum Türkiye şartlarında bilgisayar almanın ne kadar zor olduğunu umarım durumumuz düzelir bir gün.

Buyurun hocam şunu pazarlıkla 600'e alırsınız soğutması güzel modeldir arada sadece 1-2 FPS fark olur. Bütçeyi 800 yaparsanız 470 bakabilirsiniz güzel modeller var. Yapmazsanız bu kart da üzmez.

Ayrıca ben de biliyorum Türkiye şartlarında bilgisayar almanın ne kadar zor olduğunu umarım durumumuz düzelir bir gün.

Evet hocam malum şartlar zor teşekkürler tavsiyeleriniz için.

Hocam sıfır olarak aldığım eski ekran kartım ASUS R7 370 1.5 sene sonra reballing arızası verdi mümkünse R7 370 almak istemiyorum bir daha ama önerileriniz için teşekkürler.

Geri
Yukarı