600 TL'ye kadar Bluetooth kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan otm
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 513

otm

Kilopat
Yurt içi veya yurt dışı toplam fiyatı yaklaşık 600 TL'ye kadar olacak şekilde bir Bluetooth kulak içi kulaklık arıyorum. Telefonumda kullanacağım ve ses ve mikrofon kalitesi iyi bir kulaklık bakıyorum.
Mikrofonu dışarıdan gürültü çekmemesi gerekiyor. ANC, CVC gibi özellikler bulunsa iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir kaç modelin fiyatı uygun gibi sanki

Aynısını önerecektim hocam. Aktif olarak kullanıyorum zaten kulağımda şu an. Mikrofon kalitesi iyi değil ama ses kalitesi fiyatına göre gerçekten mükemmel. Eğer daha önce aşırı kaliteli kulaklık kullanmadıysanız vay be dedirtiyor. 60 saat giden bataryasından bahsetmiyorum bile. Bu arada eğer alacak olan varsa gözlüksüz kullansın. Çünkü bassı çok ciddi azaltıyor. Bass demişken bass up modu da güzel ve aşırı stabil çalışıyor. Ben 1 sene önce 370 liraya almıştım. Hey gidi günler.

Aynısını önerecektim hocam. Aktif olarak kullanıyorum zaten kulağımda şu an. Mikrofon kalitesi iyi değil ama ses kalitesi fiyatına göre gerçekten mükemmel. Eğer daha önce aşırı kaliteli kulaklık kullanmadıysanız vay be dedirtiyor. 60 saat giden bataryasından bahsetmiyorum bile. Bu arada eğer alacak olan varsa gözlüksüz kullansın. Çünkü bassı çok ciddi azaltıyor. Bass demişken bass up modu da güzel ve aşırı stabil çalışıyor. Ben 1 sene önce 370 liraya almıştım. Hey gidi günler.
Arkadaş her şeyini özetlemiş. Yapısı itibariyle JBL kulaklıklardan büyük olmasının nedeni bassları daha verimli vermesinden kaynaklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı