600 TL'ye kadar TWS kulaklık önerisi

CmonDarling

Kilopat
Daha fazla  
Herkese selamlar,

Başlıkta da belirttiğim gibi 400-500 TL civarlarında bir TWS kulak içi kulaklık arıyorum. Eğer çok iyiyse 600 TL dolaylarına çıkabilirim. Çok fazla marka ve farklı özellikler var. Bu yüzden kafam çok karıştı ve ben şunlar arasında kaldım diyemiyorum. Aradığım özellikler:

• Müzik dinleme, görüşme yapma
  • Mikrofonunun kaliteli olması (izlediğim çoğu incelemede mikrofonlar çok kötüydü)
  • Hem telefona, hem bilgisayara bağlanabiliyor olması (aynı anda olmasına gerek yok, olursa olabilir)
  • Büyük olmayan, zarif bir görüşünün olması (soba borusu gibi uzun olmamalı ve kullanırken dışından bir ışık çıkmamalı)
  • Dışarıdaki sesi kesmeli (şehirler arası otobüs ile seyahatlerde gürültüyü kesmeli)
  • Sağlam ve uzun ömürlü olması (Çoğu ürün değerlendirmesinde 1 hafta veya 1 ay sonra bir kulaklığın bozulduğunu falan gördüm. Bunlar olmamalı.)
Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Uyumlu olması konusunda telefon olarak Galaxy S20 FE ile kullanacağım. Çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

İndirimde iken bu:

100 saat dinleme süresi ile öne çıkan bir kulaklık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim dostlar, inceliyorum hepsini tek tek o yüzden hemen cevap veremiyorum.
Kızılötesi sensör olmadığı için az kalsın sipariş verecekken eledim maalesef.
Galiba Haylou T16 alacağım. Kibar olması, kablosuz şarj, iyi ses kalitesi, ortalama bir mikrofon, yazılım desteği, ANC ve modları olması beni buna yönlendirdi.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim dostlar, inceliyorum hepsini tek tek o yüzden hemen cevap veremiyorum.

Kızılötesi sensör olmadığı için az kalsın sipariş verecekken eledim maalesef.

Galiba Haylou T16 alacağım. Kibar olması, kablosuz şarj, iyi ses kalitesi, ortalama bir mikrofon, yazılım desteği, anc ve modları olması beni buna yönlendirdi.

Hayırlı olsun o zaman.

Teşekkür ederim hocam, sipariş geçtim. Unutmazsam deneyimlerimi paylaşırım ileride satın almak isteyenler olursa diye.

Bende zaten T15 modelini kullanıyorum çok kaliteli bir markadır Haylou.

Yeni konular

Geri
Yukarı