600 TL'ye klavye önerisi

Quadrr

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, klavye almayı düsünüyorum RGB kısmı pek önemli değil mekanik + tuş basımı cok yumusak ellerimin gömüleceği yumusak tıklama klavye arıyorum. Önerilerinize acıgım, bütçem 500-600 TL. Gamepower düsünüyorum cogunlukla.

Gamepower dusunme. Berbat bir marka. Yukaridaki Galax Stealth 03 iyi bir klavye, onu alabilirsiniz.
Calypso istisna bir model, diğerlerinde haklısınız. Optik anahtar kullanıyor. Bir arkadaş dokundukça elektrik çarpıyor dedi. Başka kimsede böyle bir sorun görülmediğinden ve yeterli argüman sağlanmadığından öneriyorum. Ancak benim gönlüm Stealth 03'den yana.

Gamepower calypso/stealth 03 öneririm, Calypso'nun Gamepower olduğuna bakmayın kaliteli bir ürün.
Eğer mekanik olmasa da olur derseniz Cynosa V2 öneririm, çoğu mekaniğe taş çıkartıyor.
Not: Stealth 03 Türkçe değil, haberiniz olsun.

Merhaba arkadaşlar, klavye almayı düsünüyorum RGB kısmı pek önemli değil mekanik + tuş basımı cok yumusak ellerimin gömüleceği yumusak tıklama klavye arıyorum. Önerilerinize acıgım, bütçem 500-600 TL. Gamepower düsünüyorum cogunlukla.

Hocam daha önce Gamepower'dan klavye aldım ve 2 ay sonra "W" tuşu bozuldu, garantiye gönderdim, tuşu değiştirdiler ancak 3 ay sonra "A, D" tuşları bozuldu. Bazen basıyor bazen basmıyor. Ben de bir daha Gamepower almayaya karar verdim. Bilgin olsun diye yazdım.

https://www.hepsiburada.com/gamepower-ogre-rgb-mekanik-mavi-switch-klavye-pm-HB00000PZBX0 bahsettiğim klavye bu.

Geri
Yukarı