600 TL'ye Royal Klude G87 alınır mı?

Konusunu açacaktım ama üşenmiştim. Ben olsam şans verirdim, bende almayı düşündüm ama. 3 hafta önce 2 tane Apex Pro TKL iade ettim hala paralarını bekliyorum. Dün HyperX alloy Origins Core TKL iade ettim Amazon'dan 1100TL'ye almıştım. Hepsinde yay sesleri mevcuttu. Artık bıraktım bakmayı çünkü şu an elimin altında zaten ROG STRIX flare var ve sorunu yok. Gittiği yere kadar artık. Çünkü 3 tane üst düzey klavye aldım 3'ü de yay sesli çıktı tam anlamıyla illallah ettim yani.

Aldım teşekkürler. 700 TL Redragon verene kadar X5 kalitelidir diye umuyorum araştırmama göre.

Konusunu açacaktım ama üşenmiştim. Ben olsam şans verirdim, bende almayı düşündüm ama. 3 hafta önce 2 tane apex pro tkl iade ettim hala paralarını bekliyorum. Dün hyperx alloy origins core tkl iade ettim amazondan 1100TL'ye almıştım. Hepsinde yay sesleri mevcuttu. Artık bıraktım bakmayı çünkü şuan elimin altında zaten rog strix flare var ve sorunu yok. Gittiği yere kadar artık. Çünkü 3 tane üst düzey klavye aldım 3'ü de yay sesli çıktı tam anlamıyla illallah ettim yani..
Üç klavyede de sorun yaşamanız şanssızlık olmuş. Aşağıdaki klavye çok övülüyor. Fiyatı tuzlu tabii. Fiyat sorun değilse bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konuya gelirsek bu fiyatlara düzgün klavye bulmak gerçekten zor. Bende soru işareti olan şey G87'nin bluetootsuz olan modelinin incelemesini yapan yok. Hani amatör olsa da biri yapsa incelemesini keşke. Ben bulamadım en azından. Youtube'da Outemu switch'li, kablosuz g87'ler var. şöyle bir inceleme var 2020'den:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kailh veya Gateron kadar akıcı değil demiş TTC Red Switch için incelemeyi yapan kişi. Ama bahsettiği switch'li klavyeler de bu fiyata bulunmaz.

Üç klavyede de sorun yaşamanız şanssızlık olmuş. Aşağıdaki klavye çok övülüyor. Fiyatı tuzlu tabii. Fiyat sorun değilse bakabilirsiniz.

Konuya gelirsek bu fiyatlara düzgün klavye bulmak gerçekten zor. Bende soru işareti olan şey G87'nin bluetootsuz olan modelinin incelemesini yapan yok. Hani amatör olsa da biri yapsa incelemesini keşke. Ben bulamadım en azından. YouTube'da Outemu Switch'li, kablosuz G87'ler var. Şöyle bir inceleme var 2020'den:

Kailh veya Gateron kadar akıcı değil demiş ttc red Switch için incelemeyi yapan kişi. Ama bahsettiği Switch'li klavyeler de bu fiyata bulunmaz.

Bu model dendiğine göre distirbitöre özel üretilmiş. F/P bir şey yapmaya çalışmışlar. Ama alanlar çok aşırı yay sesi, orijinal hissi vermiyor gibisinden yorumlar yapmış. Çok kafamı karıştırdı ama çözdüm ben olayı aldım dün akşam klavyeyi. O fiyatlara çıkmışken zaten bunlar dünden alınır. İndirimde hala tavsiye ederim araştırmalarıma göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı