600 TL'ye Royal Klude G87 alınır mı?

uzayli_1

Centipat
Daha fazla  
600 TL bütçem var Royal Klude G87 alınır mı? Herkes öneriyor normalde siparişini verecektim ama kararsız kaldım. Sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zamanında 399₺ ye almıştım. Bu fiyattan asla alınmaz.
Dostum zamanında diyosun, bahsettiğin zamanın parası belki de şuan 1000TL, senin bahsettiğin 'sayısal değere' ise gamepower markalar var. O yüzden artık salın şu zamanında muhabbetlerini insanları vazgeçirmeyin yani..

Dostum zamanında diyosun, bahsettiğin zamanın parası belki de şu an 1000TL, senin bahsettiğin 'sayısal değere' ise Gamepower markalar var. O yüzden artık salın şu zamanında muhabbetlerini insanları vazgeçirmeyin yani.

Kesinlikle her şey değişiyor. Ekonomiye göre farklılık gösteriyor.

Zamanında 399₺ ye almıştım. Bu fiyattan asla alınmaz.

Zamanında yeni kasa Clio'yu 40 bine almıştım. Adam 280 Bin'e alacağım diyor. Alma mı diyeyim? O paraya artık Broadway'a binilmiyor mesela :)

Dostum zamanında diyosun, bahsettiğin zamanın parası belki de şu an 1000TL, senin bahsettiğin 'sayısal değere' ise Gamepower markalar var. O yüzden artık salın şu zamanında muhabbetlerini insanları vazgeçirmeyin yani.

https://www.amazon.com.tr/dp/B09RMZGMB6?tag=akakceprime-21&th=1 1500 TL idi indirime girmiş alsam mı ne dersiniz?

Son düzenleme:
Kesinlikle her şey değişiyor. Ekonomiye göre farklılık gösteriyor.

Zamanında yeni kasa Clio'yu 40 bine almıştım. Adam 280 Bin'e alacağım diyor. Alma mı diyeyim? O paraya artık Broadway'a binilmiyor mesela :)

https://www.amazon.com.tr/dp/B09RMZGMB6?tag=akakceprime-21&th=1 1500 TL idi indirime girmiş alsam mı ne dersiniz?
Konusunu açacaktım ama üşenmiştim. Ben olsam şans verirdim, bende almayı düşündüm ama. 3 hafta önce 2 tane apex pro tkl iade ettim hala paralarını bekliyorum. Dün hyperx alloy origins core tkl iade ettim amazondan 1100TL'ye almıştım. Hepsinde yay sesleri mevcuttu. Artık bıraktım bakmayı çünkü şuan elimin altında zaten rog strix flare var ve sorunu yok. Gittiği yere kadar artık. Çünkü 3 tane üst düzey klavye aldım 3'ü de yay sesli çıktı tam anlamıyla illallah ettim yani..

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı