Rehber 6000-60000 TL arası laptop önerileri

Ryzen 5xxx serisi mobil işlemcileri oyun oynayacaksanız tavsiye etmem. 6 serisi işlemcilerin entegre GPU performansı gerçekten çok iyi. Özellikle 6800u oyun için tercih edilebilecek bir işlemci. Çift kanal 16 gb Ram bulunduruyorsa iyi bir oyun performansı bekleyebilirsiniz. Özellikle bütçesi olmayan oyuncular için ilaç gibi gelecek.

Kendileri daha çıkış yapmadı APU olarak, ki çıkarsa ne fiyata çıkacak onu da bilmiyoruz. Fakat saf güç olarak 12. nesillerden tokat yedikleri kesin, 5000 serisini hangi anlamda elistirdiginizi anlamadım ama 5600h gibi işlemcileri fp olarak gayet iyiler bana kalırsa.

Kendileri daha çıkış yapmadı APU olarak, ki çıkarsa ne fiyata çıkacak onu da bilmiyoruz. Fakat saf güç olarak 12. nesillerden tokat yedikleri kesin, 5000 serisini hangi anlamda elistirdiginizi anlamadım ama 5600h gibi işlemcileri fp olarak gayet iyiler bana kalırsa.
Bunu oyun oynayanlar için söyledim. CPU performansı olarak Intel AMD'yi bertaraf etse de iGPU performansı olarak da AMD çok önde. Herkesin bütçesi oyuncu bilgisayarı almaya yetmeyebilir, bu gibi durumlarda Ryzen 6xxx serisi işlemcilerin beklenmesi yerinde olacaktır.
Ayrıca cihazlar hazır, henüz piyasaya sürülmedi. Bu cihazları yakın zamanda piyasalarda göreceğiz.

Basit bir araştırmayla bulunabilecek şeyler bunlar. Her şey gayet net. Neden kişiselleştirdiğinizi anlayamadım.

Kisisellestirme ne alaka,6. nesil APU'larin hazır olduğunu aldığınız bilgiyi sordum sadece?

Yeni konular

Geri
Yukarı