6000-7000 TL laptop önerisi

brandmen

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, işim gereği Microsoft offices programlarını kullanacağım bir laptop bakıyorum. 6-7k ya kadar bütçem var;
Şu üç laptop gözüme ilişti: https://www.hepsiburada.com/huawei-...-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-pm-HB00000S2QI7

Benim için hafızası bana yetsin pil ömrü uzun gitsin ve offices programlarını kullanabileyim yeter. Başka tavsiyeleriniz varsa dinleyebilirim, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
7400e çıkıp nitro alınabilir
sadece word powerpoint kullanacaksanız matebook alın hocam. Redmibook 14 de güzeldir.
ikiside 10. nesil olmak üzere i3 ile i5 arasında microsoft offices programları açısndan performans farkı olur mu veya sarjının daha uzun gitmesi için amd ryzen U serisi işlemciler tercih etmek daha mı mantıklı olabilir?

ikiside 10. nesil olmak üzere i3 ile i5 arasında microsoft offices programları açısndan performans farkı olur mu veya sarjının daha uzun gitmesi için amd ryzen U serisi işlemciler tercih etmek daha mı mantıklı olabilir?
Hocam yerinizde olsam Huawei alırdım hem işlemcisi gündelik işler için üst düzey, render da alınabilir. Ekranı QHD, pil zaten 6-7 saat gidiyor, kasa metal. Ama oyunda oynayacaksanız Acer Nitro'ya ya da İdeaPad Gaming 3'lere yöneleceksiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı