6000-7000 TL sistem tavsiyesi

Bütçe
6000-7000

Equal1brum

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle yeni üye olduğum için ve bu işlerden pek anlamadığımdan dolayı tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum.

6000-7000 civarı, monitör hariç bir masaüstü toplamak istiyorum. Monte bir bilgisayar mı almayı mı tavsiye edersiniz yoksa parçaları ayrı ayrı almayı mı? Nasıl bir bilgisayar toplayabilirim yardımlarınızı bekliyorum.

İlk önce toplama PC almak daha iyidir ama iyi bir indirimde hazır sistem bulabilrsen güzelse alınabilir PC sıfırmı olacak 2 elmi.
Sıfır olacaksa Ryzen 5 2600X B450 anakart 8 GB RAM RX5550 XT 500 Watt PSU 480 GB SSD istediğin bir ışıklı kasa.

İlk önce toplama PC almak daha iyidir ama iyi bir indirimde hazır sistem bulabilrsen güzelse alınabilir PC sıfırmı olacak 2 elmi.
Sıfır olacaksa Ryzen 5 2600X B450 anakart 8 GB RAM RX5550 XT 500 Watt PSU 480 GB SSD istediğin bir ışıklı kasa.
Teşekkür ederim.

PC sıfır olacak. Sanırım bu şekilde de ürünleri stoklarda bulmak zor oluyor. Hazır sistemlerde öneriniz var mıdır? Cs go oyununu yüksek performansta oynayabilir miyim?

Teşekkür ederim.

PC sıfır olacak. Sanırım bu şekilde de ürünleri stoklarda bulmak zor oluyor. Hazır sistemlerde öneriniz var mıdır? CS:GO oyununu yüksek performansta oynayabilir miyim?

Halihazırda bir sistemim yok şu an ama topladığım PC CS:GO en yüksek ayarlarda oynarsın.

Geri
Yukarı