6000-7000 TL telefon önerisi

Bütçe
6000-7000
Bluetooth kulaklık alabilirsin. SE 2020 ekran ve batarya olarak kötü bir cihaz. Diğer türlü donanım, performans ve kamera olarak A33 modelinden daha iyi.

@BERWAR Ekranın küçük olmasından bahsediyorsan bir problem yok benim için ancak 500 TL fazla verip X almak daha mantıklıysa (ki bana öyle gelmiyor çünkü en az 3 - 4 yıl kullanılmış cihazlar alınabiliyor) öyle yaparım karar veremedim açıkçası ^^

Sıfır olarak A33 ve eğer bütçenizi bi' tık arttırabilirseniz A52S'e bakın. Aynı fiyata alacağınız IPhone'un batarya - kasa - kullanılan süre gibi değişkenleri bilinmediğinden bi' yorum yapamam.

@189454 selam, bi' tık dediğiniz yaklaşık 1200 TL olduğu için maalesef artmıyor. A33 güçlü bir alternatif şu an benim için. IPhone'nun 3 modeli üzerinde duruyorum SE 2020 modeli az kullanılmış 1 sene garantisi devam edenler tertemiz cihazlar var. X ve XS modelinde en az 3-4 sene kullanılmış ama nispeten temiz cihazlar bulunuyor bu fiyatlara. Fikrinizi almak isterim, teşekkürler.

@189454 selam, bi' tık dediğiniz yaklaşık 1200 TL olduğu için maalesef artmıyor. A33 güçlü bir alternatif şu an benim için. IPhone'nun 3 modeli üzerinde duruyorum SE 2020 modeli az kullanılmış 1 sene garantisi devam edenler tertemiz cihazlar var. X ve XS modelinde en az 3-4 sene kullanılmış ama nispeten temiz cihazlar bulunuyor bu fiyatlara. Fikrinizi almak isterim, teşekkürler.

iPhone SE modellerinin alınması taraftarı değilim. X ve XS modelleri ise, dediğiniz gibi 3 - 4 yıl kullanılmış ise; bu bütçe ile o modellere yatırım yapmak mantıklı değil. Bu durumda mantıklı olarak sadece A33 kalıyor.

@189454 Evet SE 2020 modeli kafamda epey oluşmuştu ancak öneriniz de etkili oldu , X ve XS modellerinde ''tertemiz'' e yakın bir cihaz bulamazsam sanırım A33 alacağım.Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı