6000-7000 TL telefon önerisi

Bütçe
6500

Xavire

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, şu anki telefonum çok yavaşlamaya başladığı için yeni telefon alacağım. Bütçe 6000 ile 7000 arası. Zorlarsam en fazla 7500'e çıkar. Telefonda genelde Wild Rift, Clash Royale, PUBG oynuyorum. PUBG'de 90 FPS falan verse yeter. Yeter ki kasmasın. Oynarken ailem internetten almaya biraz karşı. O yüzden MediaMarkt, Vatan gibi yerlerden söylerseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternet devre dışı kaldığı anda çok seçenek kalmıyor. Mediamarkt'tan 6GB RAM/128GB hafızalı Redmi Note 10S bakabilirsiniz. Geçen hafta mağazada 6.999 TL'ydi.

Merhaba arkadaşlar, şu anki telefonum çok yavaşlamaya başladığı için yeni telefon alacağım. Bütçe 6000 ile 7000 arası. Zorlarsam en fazla 7500'e çıkar. Telefonda genelde Wild Rift, Clash Royale, PUBG oynuyorum. PUBG'de 90 FPS falan verse yeter. Yeter ki kasmasın. Oynarken ailem internetten almaya biraz karşı. O yüzden MediaMarkt, vatan gibi yerlerden söylerseniz sevinirim.

Redmi Note 10s.

Bende bu fiyat aralığında telefon almak istiyorum GM 22 Pro ya daha yakınım şu an ama genel olarak General Mobile firmasından çok şikayetçi olan var.

Merhaba arkadaşlar, şu anki telefonum çok yavaşlamaya başladığı için yeni telefon alacağım. Bütçe 6000 ile 7000 arası. Zorlarsam en fazla 7500'e çıkar. Telefonda genelde Wild Rift, Clash Royale, PUBG oynuyorum. PUBG'de 90 FPS falan verse yeter. Yeter ki kasmasın. Oynarken ailem internetten almaya biraz karşı. O yüzden MediaMarkt, Vatan gibi yerlerden söylerseniz sevinirim.
Pubg'DE 90 FPS felan verse yeter mi ? Oyunda alabileceğin maksimum FPS o zaten ?
Bu bütçe de 60FPS oynayacağın iki cihaz var.
•Redmi Note 10S.
•Redmi Note 10 Pro,60 FPS verecek güçte olmasına rağmen 45 ile geliyor. GFX ile 60 yapabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı