6000-7000 TL Televizyon Önerisi

Hiken

Hectopat
Selamlar kullanıp memnun kaldığınız ürünleri ya da gerçekten güzelliğine tanıklık ettiğiniz ürünleri önerebilirseniz sevinirim.
Televizyonumuzda bluetooth olmadığı için değiştirmeyi düşünüyoruz. Ses sistemi kullanacağız hem de eskidi.
Bunun için yazdığım fiyat bandında bir televizyon bakıyoruz.
Aradığımız özellikler 4k Full HD 55 inc olması. Netflix falan kullanıyoruz arada bir de dediğim gibi bluetooth bağlantısı yapabiliyor olmalı.
Bizim için en ideali, en güzeli nedir? Önerilerinizi bekliyorum.

Selamlar kullanıp memnun kaldığınız ürünleri ya da gerçekten güzelliğine tanıklık ettiğiniz ürünleri önerebilirseniz sevinirim.
Televizyonumuzda Bluetooth olmadığı için değiştirmeyi düşünüyoruz. Ses sistemi kullanacağız hem de eskidi.
Bunun için yazdığım fiyat bandında bir televizyon bakıyoruz.
Aradığımız özellikler 4K Full HD 55 inc olması. Netflix falan kullanıyoruz arada bir de dediğim gibi Bluetooth bağlantısı yapabiliyor olmalı.
Bizim için en ideali, en güzeli nedir? Önerilerinizi bekliyorum.

Bluetooth var mı tam emin değilim ama LG ürünlerinde genelde Bluetooth olur. LG 55SM8000 55" 139 Ekran Nano Cell Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD LED TV

Kesinlikle LG veya Sony Tercih edin, benim şu an önerebileceğim bir model yok ama bu markalar TV konusunda en iyisi.
Hocam bana direkt model lazım, pedere atacağım incelesin. Samsung düşünüyor onlar şimdilik, LG öven de çok.
Bluetooth var mı tam emin değilim ama LG ürünlerinde genelde Bluetooth olur. LG 55SM8000 55" 139 Ekran Nano Cell Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD LED TV
Atayım hocam bunu bir, 3D yokmuş ama eski bir TV mi bu yoksa özellik gereksiz olduğu için mi çıkarmışlar?

Hocam bana direkt model lazım, pedere atacağım incelesin. Samsung düşünüyor onlar şimdilik, LG öven de çok.

Atayım hocam bunu bir, 3D yokmuş ama eski bir TV mi bu yoksa özellik gereksiz olduğu için mi çıkarmışlar?
Hocam Nano Cell eski bir teknoloji değil, gereksiz olduğu için ya da fiyatı düşürmek için çıkartmışlardır.

Geri
Yukarı