6000-8000 TL arası laptop önerisi

North010

Centipat
Arkadaşlar dediğim fiyat aralığında hem mühendislikte kullanabileceğim hem de 4-5 yıl boyunca oyunlarda sıkıntı çekmeyeceğim bir laptop arıyorum. Önerileriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster t5 v17.1 kullandım. Oyunlarda(yüksek grafik gerektiren) işlemci 80 dereceyi buluyor ekran kartı da 75 80 civarı oluyor bu yüzden fanlar çok gürültülü çalışıyor . Bence başka markaları değerlendirin.

Arkadaşlar dediğim fiyat aralığında hem mühendislikte kullanabileceğim hem de 4-5 yıl boyunca oyunlarda sıkıntı çekmeyeceğim bir laptop arıyorum. Önerileriniz nelerdir?
Ben de aşağı yukarı bu bütçede arıyorum ve ben de mühendislik öğrencisiyim. Baya bir araştırma yaptım ama piyasa uçmuş durumda. 7200'e 1660ti alabilecekken artık 1650 alabiliyoruz. Acelesi yoksa indirimi beklemenizi tavsiye ederim.

Ben de aşağı yukarı bu bütçede arıyorum ve ben de mühendislik öğrencisiyim. Baya bir araştırma yaptım ama piyasa uçmuş durumda. 7200'e 1660 Ti alabilecekken artık 1650 alabiliyoruz. Acelesi yoksa indirimi beklemenizi tavsiye ederim.

Hocam indirim ne zaman olur bir fikriniz var mı? Ayrıca dolar daha düşecek gibi değil fiyatların daha çok artmasından korkuyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı