6000₺ Laptop Önerisi

Bütçe
6500

kosedekibalici

Hectopat
Herkese merhaba. AutoCAD ve 3DS Max gibi programlarda 6000 TL'ye en yüksek verimi alabileceğim cihazı arıyorum. Aynı zamanda oyun performansı da biraz iyi olursa fena olmaz malum pandemi, karantina vs. zaman geçirmek için. Bütçeyi biraz daha esnetebilirim aradaki performans farkına göre. Kendim bakındığımda genel olarak MX330'lu cihazlar gördüm fakat performans olarak o fiyata değmeyecek performans verdiğini düşüdüm incelemeleri izlediğim zaman. Excalibur G770 var, GTX 1650'li olan fakat nasıldır bilemedim. Bu nedenle Sosyal'a sormak istedim.

Herkese merhaba. AutoCAD ve 3DS Max gibi programlarda 6000 TL'ye en yüksek verimi alabileceğim cihazı arıyorum. Aynı zamanda oyun performansı da biraz iyi olursa fena olmaz malum pandemi, karantina vs. zaman geçirmek için. Bütçeyi biraz daha esnetebilirim aradaki performans farkına göre. Kendim bakındığımda genel olarak MX330'lu cihazlar gördüm fakat performans olarak o fiyata değmeyecek performans verdiğini düşüdüm incelemeleri izlediğim zaman. Excalibur G770 var, GTX 1650'li olan fakat nasıldır bilemedim. Bu nedenle Sosyal'a sormak istedim.
Hocam dediğiniz uygulamaları bilmiyorum ama sanırım ekran kartı isteyen uygulamalar. Bu bağlamda en iyi seçenek 1650 olacak. Benim de Casper markasına ön yargım var fakat bir kanal incelemiş ve soğutma performansını beğendiğini söylüyor. Zaten 7.000 bandında Casper'dan başka GTX 1650 GPU'suna sahip notebook görmedim. MX330, MX350 gibi seçeneklerdense Casper almak daha mantıklı geliyor.
İnceleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı