Abuzerx1

Centipat
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Beyler başlıkta da yazdığı gibi 6 bin ₺'ye kadar bütçe yaptım bana her türlü programı çalıştıracak uzun süre ayakta kalacak bir laptop önerir misiniz?
Örnek olarak elimin altındaki laptop gibi kasası sağlam olsun hani en ufak şekilde kırılmasın bir de sıkıntı çıkarmayan bir şey olsun FreeDOS falan işletim sistemi olmasın içinde benim elimde Key var ben kurarım o yeter. Ben güveniyorum burada böyle engin bilgileri olan arkadaşlar vardır.

Beyler başlıkta da yazdığı gibi 6 bin ₺'ye kadar bütçe yaptım bana her türlü programı çalıştıracak uzun süre ayakta kalacak bir laptop önerir misiniz?
Örnek olarak elimin altındaki laptop gibi kasası sağlam olsun hani en ufak şekilde kırılmasın bir de sıkıntı çıkarmayan bir şey olsun FreeDOS falan işletim sistemi olmasın içinde benim elimde Key var ben kurarım o yeter. Ben güveniyorum burada böyle engin bilgileri olan arkadaşlar vardır.

Hocam bilgi olsa ne olacak piyasada senin istediğin fiyattan anca Intel i3 işlemci ve dahili ekran kartı (Intel HD Graphics) olan modeller var. Senin istediğin şeyler için fiyat en az 7500 olmalı. Kısaca sen istiyor duş vermek 100 dolar.

Hocam arkadaş yukarda yazdığı gibi hem 6000TL bütçe hem her programı çalıştırın hem de uzun süre ayakta kalsın istiyor. Yani yukarıdaki arkadaşın attığı videodaki gibi balkonu da salona katak mı la daha ferah olur. Yanı ne önerebilirm ki? Bu şartları taşıyan 6000TL laptop varsa bana da önerin 2 tane alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam arkadaş yukarıda yazdığı gibi hem 6000TL bütçe hem her programı çalıştırın hem de uzun süre ayakta kalsın istiyor. Yani yukarki arkadaşın attığı video da ki gibi balkonuda salona katak mı la daha ferah olur. Yanı ne önerebilirm ki? Bu şartları taşıyan 6000TL laptop varsa bana da önerin 2 tane alacağım.

Monster Abra A5.
Laptopta yapmak istediğiniz işi söylerseniz seve seve yardım etmek isterim.

Program yazmak grafik tasarımı web tasarımı arada bir de oyun oynamak.
Hocam bilgi olsa ne olacak piyasada senin istediğin fiyattan anca Intel i3 işlemci ve dahili ekran kartı (Intel HD Graphics) olan modeller var. Senin istediğin şeyler için fiyat en az 7500 olmalı. Kısaca sen istiyor duş vermek 100 dolar.

Monster Abra A5 işimi görür 6799₺ ama burada bu tarz işlerde bilgili olan varsa diye geldim belli ki sen bilgili değilsin.
Bu fiyata sıfır iyi laptop yok bence ikinci ele bak.

2.el laptoplar da adamlar uçmuş gitmiş adam AMD işlemcili 8 GB DDR3 RAM olan laptopu 10000₺'ye satıyor ondan bakmıyorum 2.ele.

Yeni konular

Geri
Yukarı