6000 TL APU sistem tavsiyesi

Yavuz45

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, APU sistem toplamak istiyorum 6000 TL bütçem var tavsiyeleriniz neler şimdiden çok teşekkürler sağlıklı günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sistemi öneririm yok illaki APU istiyorum diyorsanız

Bunu alttaki özelleştirmelere göre alabilirsiniz ileriye dönük bir sistem olur.

1621359929639.png

Arkadaşlar normalde Ryzen 7 3800X - ASUS Prime B560 - GTX 1660 Super 6 GB - 650W güç kaynağı 6 canlı kasa ile birlikte - (8+8)=16 GB RAM ve 512 GB SSD bir sistem toplayacaktım ancak doların artması ile hepsi hayal oldu. Bende internette gezerken APU sistem toplamaya karar verdim. Dolar azalır da ekran kartları fiyatları indiğinde ekran kartı alıp APU sisteme takacaktım. Sizden de bu yüzden APU sistem tavsiyesi istedim. Sizce nasıl yapmalıyım. APU sistem toplamalı mıyım?

Doların azalması çok zor bence ekran kartlı bir sistem alın daha dün 13.750TL olan sistem bugün stoğu bitmiş ve muadilleri 15.700 her geçen gün fiyatlar artıyor ne kadar erken alırsanız sizin için o kadar karlı olur

Doların azalması çok zor bence ekran kartlı bir sistem alın daha dün 13.750TL olan sistem bugün stoğu bitmiş ve muadilleri 15.700 her geçen gün fiyatlar artıyor ne kadar erken alırsanız sizin için o kadar karlı olur
Haklısın
İlginiz için teşekkürler hayırlı akşamlar.

SSD kronik sorunlu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı