6000 TL bilgisayar toplama monitörsüz

Bütçe
6000

ilker demirel

Centipat
Herkese iyi günler diliyorum ilk olarak monitörsüz 6000 TL Max olacak civarda bilgisayar toplamak istiyorum ve bilgili kişilerden yardım almak istiyorum.
Birkaç gün araştırma sonucunda unlost V3 UNLOST X v3 - inventus
Sadece bunu bulabildim.
Bunun hakkında yorum yapabilir misiniz 6000 TL'ye en iyi oyun ve yayın bilgisayarı diyebilir misiniz?
Şimdiden yazanlara çok teşekkür ediyorum.
inventus sitesine de iyi diyorlar bilgisayarın oyun oynamak için en iyi ayarları yapıyorlarmış doğru mudur
@Recep Baltaş müsait olduğunda bakar mısın abi uzman bilgisi de isterim
@CillianMurphy sizde bi bakar mısınız rica etsem

Son düzenleme:
ss14.PNG
Önerim böyle bir sistem. Sizin bulduğunuz o kadar da hesaplı değil. 6K sisteme sadece 240GB Kingston SSD koymuşlar depolama olarak. Bu topladığım gibi 970 EVO'lu Ryzen 7'li bir sistem daha iyi gider.

Yakın zamanda kendime almayı düşündüğüm sistem. Parçaları ayrı ayrı alacağım. Fiyatları en son 2 hafta önce yenilediğim için güncel fiyatlarla arasında 3-5 bir şey oynar.
Ekran Alıntısı.PNG

Yakın zamanda kendime almayı düşündüğüm sistem. Parçaları ayrı ayrı alacağım. Fiyatları en son 2 hafta önce yenilediğim için güncel fiyatlarla arasında 3-5 bir şey oynar.
Eki Görüntüle 500354
çok sağol ama ekran kartını amd düşünmüyorumyazmayı unutmuşum
Eki Görüntüle 500332Önerim böyle bir sistem. Sizin bulduğunuz o kadar da hesaplı değil. 6K sisteme sadece 240GB Kingston SSD koymuşlar depolama olarak. Bu topladığım gibi 970 EVO'lu Ryzen 7'li bir sistem daha iyi gider.
çok teşekkür ederim ilginiz için bakıcağım

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı