6000 TL ekran kartı önerisi

Bütçe
6000/7000
İkinci el piyasasına çok hakim olmadığımdan kaynaklı birazcık tedirginim ancak teşekkür ederim tavsiyeniz için.
Hocam ikinci el alın, sıfır piyasası çok garip şu an. Yurt dışı isterseniz uyguna Amazon Japonya'dan sıfır alabilirsiniz.

RTX 3050'nin stoklara düşeceğini hiç sanmam açıkçası :D ama denemekte fayda var.

Dolar kurunda bir değişiklik olmayacağını düşünürsek beklemekte fayda var. Paranızı dolar olarak saklarsanız sizin için pek bir şey değişmez.

Hocam ikinci el alın, sıfır piyasası çok garip şu an. Yurt dışı isterseniz uyguna Amazon Japonya'dan sıfır alabilirsiniz.

Amazon japona bende baktım ama çok iyi almalıyım dediğim bir fiyat göremediğimden dolayı almak istemedim ama ikinci el piyasasına birazcık bakmayı düşünüyorum sağ olun tavsiyeniz için.

Amazon japona bende baktım ama çok iyi almalıyım dediğim bir fiyat göremediğimden dolayı almak istemedim ama ikinci el piyasasına birazcık bakmayı düşünüyorum sağ olun tavsiyeniz için.
Şuan stok durumundan dolayı pahalı. Başlangıç fiyatı 250 dolar ama 900dolara satan bile var.

Geri
Yukarı