6000 TL ekran kartlı laptop önerisi

HP victus modeli alınabilir ama Acer Nitro 5 modelinden bulabilirseniz ondan alın derin soğutması çok daha iyi.

Lenovo Thinkpad lehimli RAM'ler ile geliyor h modeli olursa veya normal 35 45 W işlemci modeli olursa değiştirilebilir.
Acer de iyi marka. Acer veya hp Pavilion yükseltilebilir ram düşünüyorum.

Yani dediğin biraz karmaşık ama RAM modülü lehimli olanlar değiştirilebiliyor, ama 16 GB'ye kadar oluyordu yanlışım yoksa. Ki 32 GB olsa da performans uçmayacak zaten.
Acer de iyi marka. Acer veya HP Pavilion yükseltilebilir RAM düşünüyorum.

Acer önceliğiniz olsun bence soğutma sistemi eski nesillerin de CD yuvası yerine ekstra soğutucu takılabiliyordu, o soğutma sistemini direk içeriye dahil ettiler.

Yani dediğin biraz karmaşık ama RAM modülü lehimli olanlar değiştirilebiliyor, ama 16 GB'ye kadar oluyordu yanlışım yoksa. Ki 32 GB olsa da performans uçmayacak zaten.

Acer önceliğiniz olsun bence soğutma sistemi eski nesillerin de CD yuvası yerine ekstra soğutucu takılabiliyordu, o soğutma sistemini direk içeriye dahil ettiler.
Acer bu konuda çok iyi ama bütçeyi çok aşıyor. Nitro 5 de satışta değil şuan. Gönül isterdi ki acer olsun. Sürekli oyun oynanmayacağı için ısı problemi olmaz diye düşünüyorum. Ram olarak soket var sanırsam ilerde ihtiyaç olursa yükseltebilmek için.

Önerdiğiniz ihtiyacımı fazlasıyla karşılayacak ve en uygun fiyatlı bu laptopu almayı düşünüyorum.

@messinicocugu @sır_ındo_scarf arkadaşlar önemli vaktinizi ayırıp yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim. 🙂

Son düzenleme:

Geri
Yukarı