6000 TL iş amaçlı laptop tavsiyesi

Dikkat edersen arada 3000TL para farkı var o paraya başka bir laptop alınır tabii önerirken pahalıyı öner kendin gelince ... Allah aşkına 3000TL farkla bu laptopu alır mıydınız? Ben Pentium ile 10 yıl boyunca edit yapmış kişiyim ve halen kulllanılabilir durumda bilgisayar. Dikkat edersen 3.7 GHz işlemci hızı Turbo Boost'a.
Pentium ve Athlon ile örnek vermeniz cahilliğinizi açıklıyor...

Dikkat edersen arada 3000TL para farkı var o paraya başka bir laptop alınır tabii önerirken pahalıyı öner kendin gelince ... Allah aşkına 3000TL farkla bu laptopu alır mıydınız? Ben Pentium ile 10 yıl boyunca edit yapmış kişiyim ve halen kulllanılabilir durumda bilgisayar. Dikkat edersen 3.7 GHz işlemci hızı Turbo Boost'a.
Pentium ve Athlon ile örnek vermeniz cahilliğinizi açıklıyor...
3500u 3.7 bosst 4600h 4 sonuçta daha hızlı değilmi. en ucuzu tercih etmek gerekiyormuş iş için athlon pentıom işlemcıler daha ucuz onu mu alsın adam sizinde dediğiniz gibi 10 yıldır kullanmanıza bakılırsa 10 yıl önceden kullanılıyordu siz geride kalmışssınız. kullanılabilir veya kullanılamaz durumda demiyorum 6 bin bütce belirtilmişken 3 bine o bilgisayar alınmaz kardeşim. aradaki fiyat farkına bi pc daha alınırmış yanına bi tanede pentium alsın adam kanser olarak kullansın. size daha fazla cevap vermiyorum.

Son düzenleme:
.
Buyurun 4. GHz işlemci yerine bir laptop daha alınabilir.
Siz araştırmadan Pentium diye atlıyorsunuz bu fiyatlara güzel laptoplarda varmış demek ki.
A9'da sizin düşündüğünüzden iyi bir işlemci gözünüz i5 i7 Ryzen serilerinde olmasın.

.
Siz araştırmadan Pentium diye atlıyorsunuz bu fiyatlara güzel laptoplarda varmış demek ki.
A9'da sizin düşündüğünüzden iyi bir işlemci gözünüz i5 i7 Ryzen serilerinde olmasın.

Cahilliğinde bu kadarı gözümde ne kadar komik durumdasınız anlatamam A9 dediğiniz işlemci 4 çekirdek olan 3500'u nunda gerisinde 2 çekirdekli bir işlemci :D bravo gerçekten.
.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.
Ekteki videonun 8. dakikasına gel bir bak A9 işlemciyle neler yapabilabilirmiş YouTube'da ful HD video açar mı açmaz mı onu kıyaslıyor adam Google girip Word'de yazı yazarsın o işlemciyle 3000 TL'ye önerdiğin PC'ye bak :D.

Son düzenleme:
Güzel kardeşim bütceyi artır bunu al mı yazmışım yoksa bu bütceye çıkabilirseniz bu bilgisayar en iyisi mi demişim. Kendi fikrimi söyledim sadece almışken iyisini almak istiyor olabilir, belki 6.000'e bile zor çıkıyor daha ucuz bir şey arıyor. Bu onun kararı sonuç da biz burada mantıklı fikirlerimizi sunuyoruz bunun doğrusu bu bunu al diye diretmiyorum fikrimi söylüyorum. Diğer arkadaş da 3.000 TL'ye PC önermiş adamın bütcesi 6.000 neden 3 binlik PC alsın R5 3500'u işlemcisi var kaç yıllık işlemci Intel'in i5'inden daha geride i3'e denk ne gerek var onu alıp parayı resmen çöpe atmaya.
Konu sahibi de bütçeyi aştığını belirtmiş. Bütçe verilebilecek son fiyattır ve bütçeyi aşan bir tavsiye vermek saçma. Herkes daha iyisi olsun ister ama elindeki bütçeye göre hesap yapmalıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı