6000 TL kasa toplama

Battal853

Hectopat
Daha fazla  
Ben toplama isinden pek anlamiyorum, 16 yasindaki yeğenime bir kasa alacagim. Asus Rog diye 5000 liralik bir monitoru var. Ona uygun Msi Vortex G65 hazir bir kasa bulmus. 10 bin lira fiyati var dedi. Ama ben o kadar para vermek istemiyorum. Bu vortex'e benzer ozelliklerde 5-6 bin civarina nasil bir kasa toplatabilirim? Yardimci olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben toplama isinden pek anlamiyorum, 16 yasindaki yeğenime bir kasa alacagim. Asus Rog diye 5000 liralik bir monitoru var. Ona uygun Msi Vortex G65 hazir bir kasa bulmus. 10 bin lira fiyati var dedi. Ama ben o kadar para vermek istemiyorum. Bu vortex'e benzer ozelliklerde 5-6 bin civarina nasil bir kasa toplatabilirim? Yardimci olabilirseniz sevinirim.
Kasa: Aerocool Aero800
Psu: Şu an aklıma gelmedi ama 600w bronz sertifikalı bi psu rahatlıkla işinizi görür
Anakart: Gigabyte h270 gaming 3
İşlemci: i7 7700
Soğutucu: CM Hyper 212evo
Ekran Kartı: Gigabyte gtx 1070 g1
Ram: Corsair vengeance red 16 gb 8x2 2400mhz
SSD: Corsair ForceLe 120 gb
HDD: WD Blue 1 tb 64mb 7200rpm

Tam hesaplamadım fakat 5800 civarı bişey tutar yaklaşık. Sakın o Msi'ın hazır bilgisayarını almayın paranız çöpe gider bu yazdığım ona çok rahat fark atar. İyi sosyaller.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı