6000 TL Laptop Önerisi

Uguryagizbeyli

Decapat
Daha fazla  
İyi forumlar.
Başlıkta da belirttiğim gibi 6K civarı bütçem var. 3-4 yıl slayt, sunum, Online ders işleri ve film ağırlıklı kullanacağım bir laptop arıyorum. Nispeten iyi bir işlemci hızı, kamera performansı ve başta da dediğim gibi 3-4 yıl sorunsuz kullanabilmek önceliğim. Ufak bir araştırma yaptım ve.
Bu iki modele ulaştım bunlar hakkında görüşünüz nedir? Bunlar haricinde bir tavsiyeniz var mı?

İyi forumlar.
Başlıkta da belirttiğim gibi 6K civarı bütçem var. 3-4 yıl slayt, sunum, Online ders işleri ve film ağırlıklı kullanacağım bir laptop arıyorum. Nispeten iyi bir işlemci hızı, kamera performansı ve başta da dediğim gibi 3-4 yıl sorunsuz kullanabilmek önceliğim. Ufak bir araştırma yaptım ve.
Bu iki modele ulaştım bunlar hakkında görüşünüz nedir? Bunlar haricinde bir tavsiyeniz var mı?
Tabii ki Matebook. Fakat mümkünse D olmayan modelleri inceleyin.

Tabii ki Matebook. Fakat mümkünse D olmayan modelleri inceleyin.
Malesef öteki modeller bütçemi aşıyor
attığınız model mi yoksa bu mu sizce ACER Swift 3 SF314-42 AMD Ryzen 5 4500U 8GB 256GB SSD FreeDos 14" FHD Taşınabilir Bilgisayar NX.HSEEY.001 | Trendyol ?
https://www.hepsiburada.com/lenovo-...82c7001jtx07-p-HBV000012W2AF?magaza=teknoraks bu model ile acer arasında kaldım sizce hangisi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı