6000 TL Laptop Tavsiyesi

TheWolverine07

Kilopat
Daha fazla  
Dostlar selam. En fazla 6000 lira bütçem var. İşlemcisi kuvvetli bir laptop arıyorum. İşlemcisi kuvvetli dediysem arada sırada GTA 5, FH 4 gibi oyunları da oynatmalı. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Belirttiğiniz bütçe ile rahat oyun oynayabileceğiniz bir laptop çok mümkün değil. Biraz bütçe arttırabilirseniz en ucuz şu ürünü alabilirsiniz;

FH 4 derken Forza Horizon 4'ü kastediyorsan rahatça oynaman için en aşağı GTX 1650 lazım, o donanımda laptopların fiyatları da yaklaşık 7000₺'den başlıyor.

FH 4 derken Forza Horizon 4'ü kastediyorsan rahatça oynaman için en aşağı GTX 1650 lazım, o donanımda laptopların fiyatları da yaklaşık 7000₺'den başlıyor.
Şuan kullandığım masaüstü bilgisayarımda Gtx 1050 var ve sorun yaratmadan oynayabiliyorum. Yeni nesil bilgisayarlar 3 yıllık ekran kartına kafa tutamıyor mu ya?

Mesela HP 15-DB1108NT AMD Ryzen 5 3500U 8GB 256GB SSD Freedos 15.6 Fiyatı şöyle bir laptop alırsan muhtemelen oynamak istediğin oyunları şu şekilde oynarsın.

GTA5 :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Forza Horizon :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tavsiyem üstteki arkadaşların belirttiği gibi ekran kartı en az 1050 veya 1060 alman.

En ucuz bunu bulabildim.https://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-15-ec0007nt-amd-ryzen-5-3550h-8gb-1tb-256gb-ssd-gtx1650-freedos-15-6-tasinabilir-bilgisayar-8bw49ea-p-HBV00000NPZ6E

Bence bunlar makul. Zaten gözden kaçırdığım veya atladığım yerler olursa daha çok anlayan arkadaşlar imdada koşar :).

Yeni konular

Geri
Yukarı