6000 TL laptop veya hazır sistem önerisi

Bütçe
6000

Liberte Sergen

Hectopat
Makaleler
16
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Kendime sistem aldım ve kardeşime de alacağım, yaşı 14. Böyle Valorant, GTA 5, CS:GO tarzı oyunlar oynuyor. 6 bin TL'ye laptop mu alınmalı masaüstü mü? Şahsen laptop iyi olur dedim. Laptop öneriniz var mı? 6000'i aşmadan lütfen. Veya hazır sistem PC önerilerinizi bekliyorum aynı fiyatta.

Tavsiyem masaüstü tarafından olacaktır, laptoplar oyun için hiç uygun cihazlar değildir uzun vadede başınızı ağrıtırlar.

Monitör dahil değil ise bu sistemi Online oyunlar için onerebilirim

EFEMUTI-GAMER/INTEL Core i3 10100F/ASUS TUF GeForce GTX 1650 P 4GB/8GB DDR4/480GB SSD/Geforce Espor PC | ITOPYA. bu sistemde kasayı değiştirebilirsin ön tarafı mesh olan bir kasa tercih etmen daha doğru olur.
Monitör dahil değil ise bu sistemi online oyunlar için onerebilirim

EFEMUTI-GAMER/INTEL Core i3 10100F/ASUS TUF GeForce GTX 1650 P 4GB/8GB DDR4/480GB SSD/Geforce Espor PC | ITOPYA. Bu sistemde kasayı değiştirebilirsin ön tarafı mesh olan bir kasa tercih etmen daha doğru olur
Laptop olsun diyor isen 6000 TL bulamadım oyun için ama zorlayıp 7000 TL ye çıkarsan bu ve bunun gibi laptop Lara bakabilirsin

Son düzenleme:
Monitör dahil değil ise bu sistemi Online oyunlar için onerebilirim

EFEMUTI-GAMER/INTEL Core i3 10100F/ASUS TUF GeForce GTX 1650 P 4GB/8GB DDR4/480GB SSD/Geforce Espor PC | ITOPYA. bu sistemde kasayı değiştirebilirsin ön tarafı mesh olan bir kasa tercih etmen daha doğru olur.
Monitör dahil değil ise bu sistemi online oyunlar için onerebilirim

EFEMUTI-GAMER/INTEL Core i3 10100F/ASUS TUF GeForce GTX 1650 P 4GB/8GB DDR4/480GB SSD/Geforce Espor PC | ITOPYA. Bu sistemde kasayı değiştirebilirsin ön tarafı mesh olan bir kasa tercih etmen daha doğru olur
Laptop olsun diyor isen 6000 TL bulamadım oyun için ama zorlayıp 7000 TL ye çıkarsan bu ve bunun gibi laptop Lara bakabilirsin

Monitor dahil değildi. Teşekkür ederim bakacağım.

Geri
Yukarı