6000 TL Monitör Dahil Sistem Toplama

Önerdiğin sistemi elle toplarsan daha iyi olur. 2400 MHZ RAM Ryzen için az. Ryzen serisi yüksek MHZ RAM ile daha performanslı çalışıyor. Corsair VS serisinin çok sıkıntılı olduğunu bir kaç sitede okudum. Bir de 144 HZ monitöre gelince şu videoyu izlemenizi tavsiye ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video da Asus' un renk kalitesi daha iyi gözükebilir fakat bütün videoyu izlediğiniz de Asus film felan izlemek için BenQ oyun oynamak için önerildiğini anlayacaksınız.
Aksine yabancı forumları da araştırdığınızda göreceksiniz. Asus daha iyidir. Bu arada sadece ramların mhz si düşük onun dışında sorun yok sistemde

Benq XL2411 modelini hiç kimseye önermiyorum çünkü monitörde Display Port yok. 144Hz özelliği sadece Dvi'dan kullanılabiliyor. Kimseyi yeni sisteminde eski nesil porta mahkum etmeye hakkımız yok. Özelliklede yakın fiyata display port destekleyen bir sürü monitör varken.

Benq XL2411 modelini hiç kimseye önermiyorum çünkü monitörde Display Port yok. 144Hz özelliği sadece Dvi'dan kullanılabiliyor. Kimseyi yeni sisteminde eski nesil porta mahkum etmeye hakkımız yok. Özelliklede yakın fiyata display port destekleyen bir sürü monitör varken.
Dikkat etmedim hiç, o fiyatta olupta DP portu illa vardır diye düşündüm.
Asus 24 VG248QE 1ms 1920x1080 144Hz Gaming Led Nvidia 3D Ready
Bu daha kalitelidir sanıyorum.

O monitör gayet iyi bir çok kullanıcı ona dikkat etmeyip alıyor kimsede uyarmıyor sonunda dvi portu ile tabiri caizse rezil oluyorlar. Displayport destekleyen model Benq XL2430T
Söylediklerinizden birşey anlamadım, DP yokmu bu monitörde?

Söylediklerinizden birşey anlamadım, DP yokmu bu monitörde?
Benq XL2411 modelinde display port yok. Diğer modelde var. Ayrıca hala almadıysanız teknobiyotikte viewsonic indirmi var son gün 20 haziran. @üyeliğimi silin veganın eli kulağındada 5xx serisi de daha 3-4 ay önce çıktı yani vegayı yazın çıkarmayı düşünmüyorlar gibi. Zaman kazanmaya çalıştıklarına göre böyle duruyor. Tahminimce son baharda duyurup yılbaşında çıkarırlar.

Benq XL2411 modelinde display port yok. Diğer modelde var. Ayrıca hala almadıysanız teknobiyotikte viewsonic indirmi var son gün 20 haziran. @üyeliğimi silin veganın eli kulağındada 5xx serisi de daha 3-4 ay önce çıktı yani vegayı yazın çıkarmayı düşünmüyorlar gibi. Zaman kazanmaya çalıştıklarına göre böyle duruyor. Tahminimce son baharda duyurup yılbaşında çıkarırlar.
O zaman yanlış yazıyı alıntı yapmayın. Vega konusunda da Temmuz sonuna kadar çıkacağını söylediler konferansta.

O zaman yanlış yazıyı alıntı yapmayın.
Aslında yanlış yazıyı alıntı yapmadım. Sadece biraz yanlış açıklamaya sebep olacak cümle kurmuşum.
Dikkat etmedim hiç, o fiyatta olupta DP portu illa vardır diye düşündüm.
O cevabı yazdığım kısım mesajın bu kısmıydı. Ancak başına Benq demeye gerek görmediğimden böyle bir yanlış algılanma olmuş. Benq XL2430T modelinden bahsettiğime göre anlarsınız diye düşünmüştüm. Bundan sonra alıntı yaparken keserek yapacağım. Daha isabetli olur.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı