6000 TL monitör önerisi

Bütçe
6000
Makaleler
1

Teşekkürler.

ViewSonic alma kronik sorunlu bir monitör, ekran yırtılması problemi var YouTube'da videoları var. Samsung'da da ghosting sorunu var VA panel olduğu için biraz problemli.

Haklısınız ama işte çok streslendim. Bulamıyorum düzgün monitör.

250 nit olmasını sevmedim açıkçası.

1080p bu.

Hocam yalnız bu cidden uygun ben düşünmüyordum ama benim bile alasım geldi nasıldır acaba bu yorumlar iyi.

Doğrudur. Belirtmeyi unutmuşum, 2K monitör istiyorum ve RTX 3070 Ti ekran kartım.

Kimse yorum yapmamış. İlk alanlardan olmak istemiyorum. Tabii siz "kesin alın, en iyisi" diyorsanız göz önünde bulundururum.

En çok hoşuma giden bu oldu. alınır mı sizce? Biraz fiyatı ucuz gibi geldi. Malzeme kalitesimi kötü yoksa bilmediğim bir şey mi eksik?

Son düzenleme:
Teşekkürler.

Haklısınız ama işte çok streslendim. Bulamıyorum düzgün monitör.

250 nit olmasını sevmedim açıkçası.

Doğrudur. Belirtmeyi unutmuşum, 2K monitör istiyorum ve RTX 3070 Ti ekran kartım.

Kimse yorum yapmamış. İlk alanlardan olmak istemiyorum. Tabii siz "kesin alın, en iyisi" diyorsanız göz önünde bulundururum.

En çok hoşuma giden bu oldu. alınır mı sizce? Biraz fiyatı ucuz gibi geldi. Malzeme kalitesimi kötü yoksa bilmediğim bir şey mi eksik?

Hocam ben bir sıkıntı göremedim ama bana da oldukça uygun geldi.

Acer monitörü satın almak için ben de bakmıştım detaylı inceleme bulamadım. Kağıt üzerinde çok güzel gözüküyor ama güvenemediğim için almamıştım. İsterseniz 300 lira daha verip Amazon'dan satın alın beğenmezseniz iade işlemleri çok daha kolay olur.

Geri
Yukarı