6000 TL monitör önerisi

Bütçe
6000
Kimse yorum yapmamış. İlk alanlardan olmak istemiyorum. Tabii siz "kesin alın, en iyisi" diyorsanız göz önünde bulundururum.

İyi monitördür hocam incelemesi de var burada:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Acer monitörü satın almak için ben de bakmıştım detaylı inceleme bulamadım. Kağıt üzerinde çok güzel gözüküyor ama güvenemediğim için almamıştım. İsterseniz 300 lira daha verip Amazon'dan satın alın beğenmezseniz iade işlemleri çok daha kolay olur.

Teşekkür ederim.

İyi monitördür hocam incelemesi de var burada:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler. Yarın daha detaylı bakarım. Şu anlık 2'si arasında kaldım. Ama fiyat konusundan dolayı Acer'i seçeceğim gibi.

Teşekkür ederim.

Teşekkürler. Yarın daha detaylı bakarım. Şu anlık 2'si arasında kaldım. Ama fiyat konusundan dolayı Acer'i seçeceğim gibi.

Gigabyte, Acer'i altına alir. Bütçe varsa Gigabyte'ı alın. Yetmezse Acer yerine LG'ye yönelin.

Gigabyte, Acer'i altına alir. Bütçe varsa Gigabyte'ı alın. Yetmezse Acer yerine LG'ye yönelin.

Bütçem hepsine yetiyor ama en ucuzu hangisiyse onu tercih etmekten yanayım. Ama uzun yıllarca kullanacağım için kaliteli olanı almayı tercih ederim.

Tekrar indirime girer mi bilmem ama Gigabyte geçen hafta İtopya'da 4500TL idi. Uzun bir süre 4500 TL bandında kaldı tekrar iner mi bilmiyorum ama monitörler sık sık fiyat değiştiriyor. İnme ihtimali var.

Ürünün Hepsiburada yorumlarında ölü piksel çıktı yorumu var sadece.
Ölü pikselin garantisini hiçbir monitörde veremezsin ki şans işi. Gigabyte da pek rastlanmıyordu şanssızlık olmuş.

Hepsiburada'daki yorumlara baktım onlarda bu modelde ölü piksek olduğunu belirtmişler. LG'ye bakabilirsiniz.

Ölü pikselin garantisini hiçbir monitörde veremezsin ki şans işi. Gigabyte da pek rastlanmıyordu şanssızlık olmuş.

Hepsiburada'daki yorumlara baktım onlarda bu modelde ölü piksek olduğunu belirtmişler. LG'ye bakabilirsiniz.

Doğrudur. Amazondada ölü piksel var diyor herkes. LG ile ne farkı vardı hocam monitörün?

Yeni konular

Geri
Yukarı