6000 TL PC toplama

kaancugu

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Toplam 6000 TL bütçem var ama buna monitör de dahil. Yani önerirken monitörde önerin lütfen ve monitör 144Hz olsun. Not: Bu paraya 144Hz monitörlü sistem olmaz demeyin gerekirse biraz işlemci RAM'dan falan kısabilirsiniz. İyi forumlar.

Çok teşekkür ederim SSD yi 480 GB yapıp alabilirim yakın zamanda

Rampage yerine taş gibi ViewSonic var al bu ikisini rahatına bak.

Sakın alma o sistemi. Bilgisizce atılan bir sistem daha.

PowerBoost kasa ve PSU çok kalitesiz ürünler.
A320 günü kurtarır anca.
ITX kart önermem normal sistemde.
Rampage monitör kalitesiz.
Sırf daha fazla FPS alacağım diye abuk subuk ürünler almaktan vazgeçin!

Hiçbir şeyden anlamayan insanlar sistem öneriyor.

R3 3100 yap, bunu al: Elraenn Parva - inventus

Mümkünse 75Hz monitör al ve 1650 Super yap.

5041.35 TL. 1000TL'ye 144Hz monitör bulabilir misin bilemem, bütçeyi arttırman gerek. 1660 Super sığdırmaya çalıştım, ekran kartını düşürürsen çok rahat sığar.

Sakın alma o sistemi. Bilgisizce atılan bir sistem daha.

Power Boost kasa ve PSU çok kalitesiz ürünler.
A320 günü kurtarır anca.
ITX kart önermem normal sistemde.
Rampage monitör kalitesiz.
Sırf daha fazla FPS alacağım diye abuk subuk ürünler almaktan vazgeçin!

Hiçbir şeyden anlamayan insanlar sistem öneriyor.

R3 3100 yap, bunu al: Elraenn Parva - inventus

Mümkünse 75Hz monitör al ve 1650 Super yap.

Hocam yanlış anlamayın ama bu Power Boost düşmanlığınız niye?
Bir de ben elraenn parva sistemi bilmiyordum benim attığım sistemden daha iyi fakat kaç tane arkadaşım da Power Boost kasa var. Ve attığım monitörü kendim de kullanıyorum 1 sıknıtıs bile yok monitörün markaya takmışsınız kafayı. Ve arkadaşlarımdan birinin bile bilgisayarı patlamadı yanmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kalitesiz. Kaç kere daha anlatacağız? Keyfimizden mi almayın diyoruz? Benim babamın şirketi var da onlar da baş düşmanı mı sanki?

Kalitesiz PSU öneriyorsunuz, kalitesiz kasa öneriyorsunuz! Bilmiyorsanız yorum yapmayın. Arkadaş 6.000 TL para veriyor. Para sizden çıkmıyor tabii. Hala PowerBoost iyi diyeceksen git ve araştır, konu aç forumda, 1 kişi olsun PowerBoost iyidir diyecek mi bakalım. Ardı ardına ''almayın'' yorumları göreceksiniz. Bir bildiğimiz var ki önermiyoruz, değil mi? @aydinciftci

Kalitesiz olduğunu anlaman için illaki onun patlaması ya da yanması gerekmiyor. Bunu anlamak zor değil.

@Caner Uncu Sakin ol Caner biraz 😂 . 1 yıl ceza alırsın benim gibi hoş olmaz.

@aydinciftci Dostum yalnızca arkadaşın değil o düşmanlık. Tüketiciye para ödetip, pişman eden tüm firmalara öyle yaklaşıyoruz burada.

GamePower, Rampage (Bu tarz markalar arasında en iyisi diyebiliriz tabi. :) ) , GameBooster v.s ...

Geri
Yukarı