6000 TL PC toplama

ddy34

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar max 6000 TL'ye monitörsüz en iyi oyun ve yayın odaklı nasıl bir sistem toplayabilirim? Youtube'da bir çok video var ancak çoğu güncel değil ve bu forumda parçaların vidasına kadar detayını bilen OC prof arkadaşlarımızın olduğunu biliyorum. En mükemmel şekilde oyunlarda FPS alabileceğim ve rahat yayın yapabileceğim bir sistem istiyorum. 1080p de high ya da ultra ya gerek yok, orta ayarlarda BF1, GTA5 gibi oyunlarda 75 FPS'in altına düşmeyecek bir PC toplanabilir mi 6000'e? Önerilerinizi bekliyorum şimdiden ilginize teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskiden olsa toplayabilirdik ancak, şimdiki durumlarda biraz vahim o işler.
R5 1600, GTX 1060 6 GB kombinasyonu işinizi görürse, ikisinin olduğu bir sistemi toplayabiliriz. Alacak olan sizsiniz sonuçta.

Hocam, PC hocası adlı youtube kanalında qpbilisim.com un 6500 liralık hazır bir sistemi toplanmıştı. İçinde 1070Ti ve R5 1600 var. O sisteme bir göz atın derim. Gerçekten şu anki piyasaya göre sistem gayet uygun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı