6000 TL sistem önerisi

Bende onu dedim ustte, adam Gaming odakli derse eyvallah, adam belki is için istiyor? Ne yapsin GTX 1660I oldu olacak RTX 3090 koyaydin? Te te bla bla.
Tamam. Madem beğenmiyorsun söylemesi de o kadar kolay ya? Toplasana güzel bir şey. Neymiş belki iş içinmiş. İş içinse iş amaçlı bir sistem toplarım. 3090 koysaydın diyor bi de. 6000 TL bütçe var. Böyle bir bütçede tabi ki 1660 Super koyacağım. İyi misiniz?
@f3turan 200 TL daha verip attığım sistemi alması daha iyi olur.
200 TL verebiliyorsa zaten alsın. 200 TL veremez belki diye böyle bir sistem topladım. Neyini beğenmediğinizi belirtir misiniz?

G.Skill RipjawsV Red 3000MHz DDR4 F4-3000C16S-8GVRB Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (2 tane)
Bütçe biraz artarsa bunu alın:

Dostum Allah askina ben is için istiyorum diyelim napayim SSD'yi napayim GTX 1660I değil mi? Google'yi acmak için en az RTX 3080 veya 3090 lazim teee te.
İş için istiyorum yazmışsınız bir de ne yapayım SSD'yi demişsiniz. İş için HDD'mi alacaksın? İş yapacaksan hızlı bir bilgisayara ihtiyacın var demektir. SSD'de bu hızı sağlar. Ne koymamı bekliyordun? Google'ı açmak için RTX 3080 3090 lazım diye bir şey demedim. Önce yazdığımı insan gibi gözlerinizle okuyup sonra cevap yazın.
@f3turan 200 TL daha verip attığım sistemi alması daha iyi olur.
Herhalde siz bile topladığım sistemi neden beğenmediğinizi bilmiyorsunuz. :D

Artık iş için kullanılan bilgisayarlarda bile hızlı SSD Ve iyi bir ekran kartı gerekli oluyor. Adam güzel sistem toplamış ne yapsaydı GT 730 mu koysun sisteme ?

Yeni konular

Geri
Yukarı