6000 TL sistem önerisi

Ragnvaldr

Kilopat
Yer
Norway - Tromsø
Daha fazla  
5 - 6 yıl gidecek uzun ömürlü bir PC lazım. Oyun odaklı olacak tabii ki, ama aynı zamanda ara sıra video işlemem gerekecek. Yardımcı olursanız sevinirim. Monitör dahil ama koymasanız da
bana uyar. Sadece kasayı toplarsanız da olur size kalmış.

Ne ryzen işlemciymiş arkadaş :). Raflardaki yerini alsada karşılaştırma testleri başlasa. Bakalım kağıt üzerinde ve lansmanda iddaa ettikleri performansı uygulamada gösterebilecek mi?

Piyasada birçok GTX 1060 ve RX 480 ekran kartı var. Benim tavsiyem birazdan linkini vereceğim modelleri tercih etmeniz.

Asus ROG STRIX Nvidia GeForce GTX 1060 OC 6GB 192Bit GDDR5 Fiyatı

Sapphire RX480 GDDR5 8GB NITRO+ 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı

Bu iki ekran kartı genellikle birbirine yakın performans sergilemek ile birlikte bazı oyunların nvidia optimizasyon desteği sayesinde GTX 1060'a daha fazla FPS opsiyonu tanıyor. Test videoları burada

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ayrıca GTX 1060 modelinde SLI, RX 480 modelinde crossfire desteği bulunduğunu belirtmek isterim.

Piyasada birçok GTX 1060 ve RX 480 ekran kartı var. Benim tavsiyem birazdan linkini vereceğim modelleri tercih etmeniz.

Asus ROG STRIX Nvidia GeForce GTX 1060 OC 6GB 192Bit GDDR5 Fiyatı

Sapphire RX480 GDDR5 8GB NITRO+ 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı

Bu iki ekran kartı genellikle birbirine yakın performans sergilemek ile birlikte bazı oyunların nvidia optimizasyon desteği sayesinde GTX 1060'a daha fazla FPS opsiyonu tanıyor. Test videoları burada

Ayrıca GTX 1060 modelinde SLI, RX 480 modelinde crossfire desteği bulunduğunu belirtmek isterim.
GTX 1060' da SLI desteği bulunmuyor.

Hepsiburada sitesi beni yanılttı. Asus'un kendi sitesinden baktım SLI yok imiş. Teşşekürler uyardığınız için.

Merhabalar.Size uygun bir sistem topladım fakat monitör seçmedim.Sistemi olabildiğince kıstım ki monitörü 144HZ 1MS alabilesiniz diye.İyi günler.
Ekran Alıntısıghj.JPG

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı